"гаряча лінія": (0462) 77-47-03
Головна сторінка ... Зворотній зв'язок
Запитання
тема:   строительство
від:   С. Пригоровская
дата:   182012р.
запитання:   Куда надо обращаться, если сосед (частный сектор) строит выгребную яму близко - 3 м - от моего дома?
Відповідь

Згідно вимог п. 2.22 «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених пунктів», затверджених наказом МОЗ України від 17.03.2011р. № 145, вигреби повинні бути віддалені від меж земельних ділянок, стін житлових та громадських будівель і споруд на відстані не менше 20 м.
Місце розміщення вигребу на присадибній ділянці та відстань від нього до власного житлового будинку визначає власних цього будинку з додержанням правил добросусідства.
Спірні питання щодо місць розміщення вигребів на території присадибної ділянки розглядаються у порядку вирішення земельних спорів згідно чинного законодавства.
Вам необхідно звернутися в місцеві органи влади для проведення комісійного обстеження.


задати запитання

Останні новини

Триває моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. За 11 тиждень 2019 року в області захворіло 3546 осіб, з них 2183 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 70,0%. Госпіталізовано 94 особи, з них 78 дітей (83,0%...
| 18-03-2019 |  детальніше >>
З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 831 випадок захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах. Серед захворілих 496 дорослих та 335 дітей. Гос...
| 14-03-2019 |  детальніше >>
24 березня 1982 року за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (далі ВООЗ) та міжнародного союзу боротьби з туберкульозом і легеневими захворюваннями був заснований Всесвітній день боротьби з туберкульозом. 24...
| 12-03-2019 |  детальніше >>

Санепідситуація

За 2 місяці 2019 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 56,6 тис. осіб, що на 5,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зр...

| 19-03-2019 |  детальніше >>