"гаряча лінія": (0462) 77-47-03
Головна сторінка ... Зворотній зв'язок
Запитання
тема:   пропуск дитиною ДНЗ
від:   Наталія
дата:   212012р.
запитання:   Доброго дня, скажіть після пропуску скількох робочих днів дитиною ДНЗ потрібна справка від лікаря, що дитина здорова? Дякую
Відповідь

Згідно додатку №2   до наказу МОЗ  №475 від 16.08.1989р. «О мерах по дальнейшему совершенствованию профилактики заболеваемости острыми кишечными инфекциями в стране»   пункт 1.3.   «Прием детей возвращающихся в детские учреждения после любого перенесеного заболевания или длительного (5 дней и более) отсутствия, разрешается только при налички справки от участкового врача или из стационара с указанием диагноза болезни или причины отсутствия»


задати запитання

Останні новини

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1108 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах. Серед захворілих 681 дорослий та 427 дітей. Г...
| 23-05-2019 |  детальніше >>
Закінчився моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. За 20 тиждень 2019 року в області захворіло 2626 осіб, з них 1957 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 54,7%. Госпіталізовано 66 осіб, з них 60 дітей (89...
| 20-05-2019 |  детальніше >>
За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я кожну третю неділю травня проводиться День пам'яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було з...
| 17-05-2019 |  детальніше >>

Надзвичайна ситуація

В Чернігівській обласній лікарні померла жінка з м. Київ, яка гостювала в смт. Любеч, та після вживання в'яленої риби захворіла ботулізмом.

Діагноз &...

| 14-05-2019 |  детальніше >>

Санепідситуація

За 4 місяці 2019 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 86,6 тис. осіб, що на 8% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Зрост...

| 18-05-2019 |  детальніше >>