"гаряча лінія": (095)0010340
Головна сторінка ... Зворотній зв'язок
Запитання
тема:   повідомлення
від:   Петрик Світлана
дата:   242012р.
запитання:   Вибачте, що турбую. В мене таке запитання- я займаюся реалізацією продуктів. Я так розумію, що перевірки СЄС будуть проводитися й надалі на протязі 2012 року. Виникло запитання, згідно законодавства, в цьому році повинні надсилатися повідомлення про проведення перевірки об єкту. Якщо ні, то як вирішити питання присутності самого ФОП на момент перевірки, якщо повідомлення не треба присилати заздалегідь, тому що господарі не знаходяться на місці реалізації , а протоколи складаються на ФОП????????
Чи маю я право не допустити перевірку СЄС без наявності повідомлення ( якщо планова перевірка- як вони кажуть), направлення на перевірку, чи пр и моїй відсутності?????
Дані питання виникають не тільки в мене в області......
Щиро дякую за чітку та змістовну відповідь
Відповідь

На Ваш запит повідомляю, що 23.02.2012року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо непоширення дії Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" при здійсненні державного санітарно-епідеміологічного нагляду, державного контролю якості лікарських засобів, санітарного контролю.
Після набуття чинності вказаного Закону установи державної санітарно-епідеміологічної служби будуть мати право проводити перевірки підконтрольних об'єктів без попереднього повідомлення.
Щодо накладення штрафу:
- протокол є документом, яким тільки реєструється виявлене порушення діючих норм та правил; питання про накладення штрафу вирішується головним державним санітарним лікарем при розгляді справи, дату, час та місце якої вказано в самому протоколі.
На даний період відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" планові перевірки повинні здійснюватися за умови письмового повідомлення не пізніше як за десять днів до дня здійснення.
Перевірка повинна здійснюватися у присутності керівника (власника ) або уповноваженої ним особи.


задати запитання

Останні новини

...
| 25-02-2021 |  детальніше >>
З 01.10.2020р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року. З почат...
| 22-02-2021 |  детальніше >>
Епідситуація по захворюваності на COVID-19, що склалась наразі в країні та області, потребує покращення профілактичної роботи. На сьогоднішній день метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) вважається «золотим ст...
| 13-01-2021 |  детальніше >>

Санепідситуація

За 12 місяців 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося близько 155 тис. осіб, що на 12,9% менше, ніж за аналогічний період минулого...

| 30-01-2021 |  детальніше >>