"гаряча лінія": (095)0010340
Головна сторінка ... Зворотній зв'язок
Запитання
тема:   парикмахерская
від:   Ахутина И.Ю.
дата:   142013р.
запитання:   Прощу Вас ответить на мой вопрос: на каком основании меня заставляет частное предприятие под маркой дезстанции заключать с ним договор на проведение дезинфекции в помещении моей парикмахерской?
Відповідь

Згідно Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (ст.. 33 Види і порядок проведення дезінфекційних заходів) - профілактичні дезінфекційні заходи проводяться спеціалізованими підрозділами установ і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби, а також суб'єктами підприємницької діяльності на підставі відповідних договорів з організаціями, підприємствами, установами незалежно від форм власності та громадянами.
Стаття 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» також зобов'язує органи державної виконавчої влади, місцевого і регіонального самоврядування, підприємства, установи та організації забезпечити своєчасне проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних заходів.


задати запитання

Останні новини

...
| 26-09-2020 |  детальніше >>
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» повідомляє про випадок отруєння дикорослими грибами в м. Городня. Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відваре...
| 18-09-2020 |  детальніше >>
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що Головним державним санітарним лікарем України відповідно до епідситуації видаються постанови, що обов'язкові до виконання органами вик...
| 03-09-2020 |  детальніше >>

Санепідситуація

1. За 8 місяців 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося близько 81,6 тис. осіб, що на 29,4% менше, ніж за аналогічний період минул...

| 11-09-2020 |  детальніше >>