"гаряча лінія": (095)0010340
Головна сторінка ... Зворотній зв'язок
Запитання
тема:   Скарга
від:   Ольга Петрівна
дата:   192008р.
запитання:   Хто слідкує за санепідситуацією в санаторії "Десна",с. Ладинка? Зараз відпочивають діти,а по дорозі на пляж звалище сміття,на пляжі відсутній туалет,немає жодної урни,по пляжу їздять автомобілі,навколо все завалено сміттям та порожніми пляшками,в піску на пляжі залишки продуктів,навіть кості тварин! Чи бізнесмени всіх купили?!
Відповідь
Чернігівською районною санепідстанцією проведено позапланове обстеження санаторію «Десна» та території пляжу.
При перевірці встановлено, що по дорозі на пляж, котрий знаходиться поза територією санаторію на відстані 0,5 км, проводиться висипка майбутнього причалу будівельними відходами, але має місце забруднення навколишньої території побутовим сміттям. Дорога до пляжу знаходиться в основному в задовільному санітарному стані. На пляжі встановлені 3 стаціонарні грибки, перевдягальня, туалет. Туалет знаходиться в незадовільному санітарно-технічному стані. Урни для сміття відсутні. Прибирання пляжу проводиться до 1000 персоналом санаторію.
В зв’язку з тим, що висохло старе русло р.Десна є можливість під’їзду сторонніх відпочиваючих на автомобілях на територію пляжу у вечірній та нічний час. Після таких «візитів» на ранок залишається побутове сміття та харчові відходи, які збираються персоналом санаторію.
Станом на 21.08.08 р. в санаторії «Десна» оздоровлюються 6 дітей та 30 дорослих. Купання дітей не проводиться з 13.08.08 р.
По результатах перевірки до адміністративної відповідальності протягнуті головний лікар Мягі С.К., завідувачка виробництвом Кремльова С.В., кухар Красножон Н.В.
Постановою № 99 від 22.08.08 р. заборонена робота пляжу санаторію «Десна».

задати запитання

Останні новини

...
| 26-02-2021 |  детальніше >>
З 01.10.2020р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року. З почат...
| 22-02-2021 |  детальніше >>
Епідситуація по захворюваності на COVID-19, що склалась наразі в країні та області, потребує покращення профілактичної роботи. На сьогоднішній день метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) вважається «золотим ст...
| 13-01-2021 |  детальніше >>

Санепідситуація

За 12 місяців 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося близько 155 тис. осіб, що на 12,9% менше, ніж за аналогічний період минулого...

| 30-01-2021 |  детальніше >>