"гаряча лінія": (095)0010340
Головна сторінка ... Зворотній зв'язок
Запитання
тема:   обращение с отходами производства
від:   ПП
дата:   122011р.
запитання:    Собираюсь открыть предприятие по переработке картофеля с производством из вишеуказаного овоща продукции ( чипсы, крохмал и т.д) Для соблюдения законности и для охраны окружающей среды остался вопрос по утилизации отходов производства ( картофельный жмых, отростки, обмывная вода). Возможно ли заключать договора с сх предпринимателями для вывоза отходов на сх поля в качестве удобрения , или же нужно организовывать биояму на територии производства( какая отдаленность от построений) .Возможна ли организация биоямы на територии горсовета, какие документы и разрешения для этого нужны.
Чтобы не нарушать действующего законодательства, подскажите пожа луйста, как можно утилизировать отходы, чтобы не было претензий со стороны контролирующих органов области и района.
Благодарен за исчерпыпающую информацию и помощь.
Відповідь

На Ваш запит від 12.12.2011 повідомляю, що для вирішення питання відкриття підприємства, в першу чергу, необхідно звернутись до органів місцевого самоврядування на території, де планується організація виробництва, так як питання розташування та погодження земельної ділянки відноситься до їх компетенції.
В подальшому всі питання вирішуються на стадії проектування, яке здійснюється організацією, що має ліцензію на даний вид робіт .
Що стосується утилізації відходів виробництва, то це питання є частиною технологічного ланцюга; технологія є основною частиною проекту підприємства і при її відсутності немає можливості дати конкретну відповідь.


задати запитання

Останні новини

Державний соціально-гігієнічний моніторинг - це система спостереження, аналізу, оцінки і прогнозу стану здоров'я населення та середовища життєдіяльності людини, а також виявлення причинно-наслідкових зв'язків між станом ...
| 28-05-2020 |  детальніше >>
...
| 28-05-2020 |  детальніше >>
Станом на 26.05.2020 року вірусологічною лабораторією ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» проведено 4363 дослідження біологічного матеріалу методом ПЛР на COVI...
| 27-05-2020 |  детальніше >>

Санепідситуація

За 4 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося близько 69,6 тис. осіб, що на 19,6% менше, ніж за аналогічний період минулого ...

| 15-05-2020 |  детальніше >>