"гаряча лінія": (095)0010340
Головна сторінка ... Зворотній зв'язок
Запитання
тема:   обращение с отходами производства
від:   ПП
дата:   122011р.
запитання:    Собираюсь открыть предприятие по переработке картофеля с производством из вишеуказаного овоща продукции ( чипсы, крохмал и т.д) Для соблюдения законности и для охраны окружающей среды остался вопрос по утилизации отходов производства ( картофельный жмых, отростки, обмывная вода). Возможно ли заключать договора с сх предпринимателями для вывоза отходов на сх поля в качестве удобрения , или же нужно организовывать биояму на територии производства( какая отдаленность от построений) .Возможна ли организация биоямы на територии горсовета, какие документы и разрешения для этого нужны.
Чтобы не нарушать действующего законодательства, подскажите пожа луйста, как можно утилизировать отходы, чтобы не было претензий со стороны контролирующих органов области и района.
Благодарен за исчерпыпающую информацию и помощь.
Відповідь

На Ваш запит від 12.12.2011 повідомляю, що для вирішення питання відкриття підприємства, в першу чергу, необхідно звернутись до органів місцевого самоврядування на території, де планується організація виробництва, так як питання розташування та погодження земельної ділянки відноситься до їх компетенції.
В подальшому всі питання вирішуються на стадії проектування, яке здійснюється організацією, що має ліцензію на даний вид робіт .
Що стосується утилізації відходів виробництва, то це питання є частиною технологічного ланцюга; технологія є основною частиною проекту підприємства і при її відсутності немає можливості дати конкретну відповідь.


задати запитання

Останні новини

...
| 26-02-2021 |  детальніше >>
З 01.10.2020р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року. З почат...
| 22-02-2021 |  детальніше >>
Епідситуація по захворюваності на COVID-19, що склалась наразі в країні та області, потребує покращення профілактичної роботи. На сьогоднішній день метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) вважається «золотим ст...
| 13-01-2021 |  детальніше >>

Санепідситуація

За 12 місяців 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося близько 155 тис. осіб, що на 12,9% менше, ніж за аналогічний період минулого...

| 30-01-2021 |  детальніше >>