"гаряча лінія": (095)0010340
Головна сторінка ... Зворотній зв'язок
Запитання
тема:   Медосмотр
від:   Максим
дата:   132011р.
запитання:   Конструкторское КБ, персонал работает на компьютерах. Нужно ли сотрудникам проходить медицинский осмотр и с какой периодичностью? Спасибо.
Відповідь

Згідно п. 5.2.4 наказу МОЗ України від 21.05.07р. № 246 «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», вказані працівники зобов'язані проходити періодичні медичні огляди 1 раз на рік, невропатологом, офтальмологом, отоларингологом.


задати запитання

Останні новини

...
| 25-02-2021 |  детальніше >>
З 01.10.2020р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року. З почат...
| 22-02-2021 |  детальніше >>
Епідситуація по захворюваності на COVID-19, що склалась наразі в країні та області, потребує покращення профілактичної роботи. На сьогоднішній день метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) вважається «золотим ст...
| 13-01-2021 |  детальніше >>

Санепідситуація

За 12 місяців 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося близько 155 тис. осіб, що на 12,9% менше, ніж за аналогічний період минулого...

| 30-01-2021 |  детальніше >>