Гаряча лінія +380950010340

Будемо з електрикою

Українці поступово звикають до періодичних відключень електрики, часто-густо плануючи своє життя наперед у залежності від ймовірної відсутності електроструму. І якщо протягом певного, інколи доволі тривалого відключення живлення мешканці багатоквартирних будинків можуть жити без світла, то підприємства та організації так чи інакше потребуватимуть додаткових джерел електропостачання.
Особливо це стосується закладів медичної сфери, адже оперативні втручання, ургентна робота лабораторних комплексів, функціонування обладнання для підтримки життя пацієнтів не можливо уявити без постійного надходження електрики.
Тому у випадках зникнення світла на допомогу таким закладам приходять електрогенератори, що здатні протягом тривалого часу виробляти електрострум.

До благородної справи надання електрогенераторів медичним закладам все частіше долучаються благодійні організації та фонди.

Так днями від Благодійної організації Мережевий майдан (Netzwerk Maidan Norbert Kahle) з Німеччини для відокремлених структурних підрозділів ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» у Корюківці та Новгороді-Сіверському передано 2 генератори VITO PRO POVER 6,5 Кva, що стануть неабиякими помічниками у разі перебоїв з електрикою.

Загалом у розпорядженні Центру нині знаходиться 8 генераторів, як дизельних, так і бензинових, які установа отримала від благодійників та держави.

Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність випробувальної лабораторії Компетентність випробувальної лабораторії ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на відпові... 29 Листопада 2023
Більше ніж 200 тисяч доз «омікронспецифічної» вакцини проти COVID-19 доставлено в Україну для безоплатних щеплень Це оновлена версія вакцини «Comirnaty» від американської компанії «Pfizer», адаптована спеціально для захисту проти штаму «Омікрон... 29 Листопада 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Листопада 2023