Гаряча лінія +380950010340

Будемо з електрикою

Українці поступово звикають до періодичних відключень електрики, часто-густо плануючи своє життя наперед у залежності від ймовірної відсутності електроструму. І якщо протягом певного, інколи доволі тривалого відключення живлення мешканці багатоквартирних будинків можуть жити без світла, то підприємства та організації так чи інакше потребуватимуть додаткових джерел електропостачання.
Особливо це стосується закладів медичної сфери, адже оперативні втручання, ургентна робота лабораторних комплексів, функціонування обладнання для підтримки життя пацієнтів не можливо уявити без постійного надходження електрики.
Тому у випадках зникнення світла на допомогу таким закладам приходять електрогенератори, що здатні протягом тривалого часу виробляти електрострум.

До благородної справи надання електрогенераторів медичним закладам все частіше долучаються благодійні організації та фонди.

Так днями від Благодійної організації Мережевий майдан (Netzwerk Maidan Norbert Kahle) з Німеччини для відокремлених структурних підрозділів ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» у Корюківці та Новгороді-Сіверському передано 2 генератори VITO PRO POVER 6,5 Кva, що стануть неабиякими помічниками у разі перебоїв з електрикою.

Загалом у розпорядженні Центру нині знаходиться 8 генераторів, як дизельних, так і бензинових, які установа отримала від благодійників та держави.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024