Гаряча лінія +380950010340

Будемо з електрикою

Українці поступово звикають до періодичних відключень електрики, часто-густо плануючи своє життя наперед у залежності від ймовірної відсутності електроструму. І якщо протягом певного, інколи доволі тривалого відключення живлення мешканці багатоквартирних будинків можуть жити без світла, то підприємства та організації так чи інакше потребуватимуть додаткових джерел електропостачання.
Особливо це стосується закладів медичної сфери, адже оперативні втручання, ургентна робота лабораторних комплексів, функціонування обладнання для підтримки життя пацієнтів не можливо уявити без постійного надходження електрики.
Тому у випадках зникнення світла на допомогу таким закладам приходять електрогенератори, що здатні протягом тривалого часу виробляти електрострум.

До благородної справи надання електрогенераторів медичним закладам все частіше долучаються благодійні організації та фонди.

Так днями від Благодійної організації Мережевий майдан (Netzwerk Maidan Norbert Kahle) з Німеччини для відокремлених структурних підрозділів ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» у Корюківці та Новгороді-Сіверському передано 2 генератори VITO PRO POVER 6,5 Кva, що стануть неабиякими помічниками у разі перебоїв з електрикою.

Загалом у розпорядженні Центру нині знаходиться 8 генераторів, як дизельних, так і бензинових, які установа отримала від благодійників та держави.

Про санепідситуацію в області за 2022 рік та моніторингові дослідження В області в 2022 році за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 161,0 тис. осіб, що на 24,1 % ... 27 Січня 2023
ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19 З початку пандемії, станом на 19.01.2023 року в області діагноз «коронавірусна хвороба (СOVID-19)» встановлено 139 059 особам. За ... 27 Січня 2023
ЧИСТА ВОДА – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я За інформацією Чернігівського обласного центру з гідрометеорології, протягом кількох днів в регіоні (зокрема, на території Чернігі... 27 Січня 2023