Гаряча лінія +380950010340

Черговий медичний «десант»

Тривають виїзди у регіони Чернігівщини спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» разом із вузькопрофільними лікарями з метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до населення віддалених територіальних громад.
https://cnobldses.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_3-1.jpg4 липня медики побували у Бобровицькій територіальній громаді, де у місцевій опорній лікарні проводився прийом та консультування громадян, здійснення профілактичних щеплень, тестування на вірусні гепатити, ВІЛ-інфекцію. І поки лікарі спілкувалися із пацієнтами, фахівці Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб поширювали буклети та інші наочні матеріали серед жителів Бобровиці, розповідали про дотримання засад здорового способу життя, наголошуючи на необхідності профілактичних щеплень проти соціально значущих захворювань та сезонних інфекційних недуг.
Як зазначали бобровичани, дехто навіть і не здогадувався, що дорослим людям варто вакцинуватися проти правця, дифтерії, гепатиту, туберкульозу тощо. Тому наші фахівці розвіяли цю хибну думку і є сподівання, що до цих порад громадяни дослухаються. А враховуючи, що у лікарні немає своїх деяких спеціалістів, жителі Бобровиці із задоволенням сприйняли цю ініціативу.
Протягом дня у вузькопрофільних спеціалістів побувало понад 80 людей. Зокрема, кардіолог надав необхідні консультації 27 пацієнтам, ендокринолог прийняв 25 людей, ревматолог – 18, гастроентеролог – 10.Тестування на ВІЛ-інфекцію пройшли 17 місцевих жителів, на вірусні гепатити В і С -12, рівень цукру у крові виміряли 25 осіб, артеріальний тиск – 45 осіб, до профілактичних щеплень вдалися 38 жителів.
Таким чином, виїзди у віддалені територіальні громади спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та лікарів з медичних закладів обласного центру продовжаться надалі згідно із затвердженим планом.

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту п... 1 Жовтня 2023
Зовнішня реклама  допоможе протистояти кору На десятьох локаціях Чернігова – у місцях масового перебування людей, поблизу популярних торгових точок, вздовж автодоріг встановл... 29 Вересня 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Вересня 2023