Гаряча лінія +380950010340

Черговий медичний «десант»

Тривають виїзди у регіони Чернігівщини спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» разом із вузькопрофільними лікарями з метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до населення віддалених територіальних громад.
https://cnobldses.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_3-1.jpg4 липня медики побували у Бобровицькій територіальній громаді, де у місцевій опорній лікарні проводився прийом та консультування громадян, здійснення профілактичних щеплень, тестування на вірусні гепатити, ВІЛ-інфекцію. І поки лікарі спілкувалися із пацієнтами, фахівці Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб поширювали буклети та інші наочні матеріали серед жителів Бобровиці, розповідали про дотримання засад здорового способу життя, наголошуючи на необхідності профілактичних щеплень проти соціально значущих захворювань та сезонних інфекційних недуг.
Як зазначали бобровичани, дехто навіть і не здогадувався, що дорослим людям варто вакцинуватися проти правця, дифтерії, гепатиту, туберкульозу тощо. Тому наші фахівці розвіяли цю хибну думку і є сподівання, що до цих порад громадяни дослухаються. А враховуючи, що у лікарні немає своїх деяких спеціалістів, жителі Бобровиці із задоволенням сприйняли цю ініціативу.
Протягом дня у вузькопрофільних спеціалістів побувало понад 80 людей. Зокрема, кардіолог надав необхідні консультації 27 пацієнтам, ендокринолог прийняв 25 людей, ревматолог – 18, гастроентеролог – 10.Тестування на ВІЛ-інфекцію пройшли 17 місцевих жителів, на вірусні гепатити В і С -12, рівень цукру у крові виміряли 25 осіб, артеріальний тиск – 45 осіб, до профілактичних щеплень вдалися 38 жителів.
Таким чином, виїзди у віддалені територіальні громади спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та лікарів з медичних закладів обласного центру продовжаться надалі згідно із затвердженим планом.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024