Гаряча лінія +380950010340

Черговий медичний «десант»

Тривають виїзди у регіони Чернігівщини спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» разом із вузькопрофільними лікарями з метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до населення віддалених територіальних громад.
https://cnobldses.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_3-1.jpg4 липня медики побували у Бобровицькій територіальній громаді, де у місцевій опорній лікарні проводився прийом та консультування громадян, здійснення профілактичних щеплень, тестування на вірусні гепатити, ВІЛ-інфекцію. І поки лікарі спілкувалися із пацієнтами, фахівці Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб поширювали буклети та інші наочні матеріали серед жителів Бобровиці, розповідали про дотримання засад здорового способу життя, наголошуючи на необхідності профілактичних щеплень проти соціально значущих захворювань та сезонних інфекційних недуг.
Як зазначали бобровичани, дехто навіть і не здогадувався, що дорослим людям варто вакцинуватися проти правця, дифтерії, гепатиту, туберкульозу тощо. Тому наші фахівці розвіяли цю хибну думку і є сподівання, що до цих порад громадяни дослухаються. А враховуючи, що у лікарні немає своїх деяких спеціалістів, жителі Бобровиці із задоволенням сприйняли цю ініціативу.
Протягом дня у вузькопрофільних спеціалістів побувало понад 80 людей. Зокрема, кардіолог надав необхідні консультації 27 пацієнтам, ендокринолог прийняв 25 людей, ревматолог – 18, гастроентеролог – 10.Тестування на ВІЛ-інфекцію пройшли 17 місцевих жителів, на вірусні гепатити В і С -12, рівень цукру у крові виміряли 25 осіб, артеріальний тиск – 45 осіб, до профілактичних щеплень вдалися 38 жителів.
Таким чином, виїзди у віддалені територіальні громади спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та лікарів з медичних закладів обласного центру продовжаться надалі згідно із затвердженим планом.

«Мобільний автобус» вирушив на День донора до Борзни Фахівці Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб разом з працівниками Центру крові в межах проєкту «Мобільн... 21 Лютого 2024
Лістеріоз: у чому небезпека? Серед безлічі інфекційних захворювань особливе місце посідає така хвороба, як лістеріоз – недуга, спричинена мікроорганізмам... 21 Лютого 2024
Як зберегти здоров’я і життя у разі радіаційної аварії або ядерного удару Нині наша держава переживає нелегкі часи, пов’язані із повномасштабною російською агресією. На жаль, підступний ворог не зупиняєть... 20 Лютого 2024