Гаряча лінія +380950010340

ЧОМУ ВЕЙПІНГ НЕБЕЗПЕЧНИЙ

Згідно статистичним даним в Україні у віці 15-17 років палить кожна четверта дівчинка і кожен другий хлопчик. Проблема куріння серед підлітків поширюється зі швидкістю епідемії. На їх думку куріння це шкідлива звичка, яка не несе сильної загрози. В цьому віці важко, а часом навіть нереалістично уявити, що однією з причин розвинення хронічних захворювань дихальних шляхів, хвороб серця, передчасна смерть від ускладнень інсульту в дорослому віці є саме куріння.
Традиційно у фокусі уваги знаходяться звичайні цигарки, оскільки вони є найбільш поширеним і звичним способом «долучитися» до куріння.
Але проблемою сьогодення є популяризація серед молоді вейпів та електронних сигарет. З липня цього року діє заборона на продаж ароматизованих електронних сигарет дітям віком до 18 років. Але поширеність використання серед дітей вейпів не зменшилась.
Саме тому дуже важливим є проведення просвітницької роботи серед підлітків. Спеціалістами ДУ «Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України» під час виїзду мобільної медичної бригади до смт. Козелець проведено серед учнів 8-го класу тематичний урок про шкоду вживання нікотину та пасивного куріння, акцентовано увагу учнів на способах відмови від куріння. Під час візиту учні отримали інформаційні буклети як позбутися тютюнової залежності.
ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики МОЗ України» висловлює вдячність директору Козелецького ліцею №3 Олені ТАТАРЧУК за надану можливість проведення просвітницької роботи з учнями ліцею.

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту п... 1 Жовтня 2023
Зовнішня реклама  допоможе протистояти кору На десятьох локаціях Чернігова – у місцях масового перебування людей, поблизу популярних торгових точок, вздовж автодоріг встановл... 29 Вересня 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Вересня 2023