Гаряча лінія +380950010340

ЧОМУ ВЕЙПІНГ НЕБЕЗПЕЧНИЙ

Згідно статистичним даним в Україні у віці 15-17 років палить кожна четверта дівчинка і кожен другий хлопчик. Проблема куріння серед підлітків поширюється зі швидкістю епідемії. На їх думку куріння це шкідлива звичка, яка не несе сильної загрози. В цьому віці важко, а часом навіть нереалістично уявити, що однією з причин розвинення хронічних захворювань дихальних шляхів, хвороб серця, передчасна смерть від ускладнень інсульту в дорослому віці є саме куріння.
Традиційно у фокусі уваги знаходяться звичайні цигарки, оскільки вони є найбільш поширеним і звичним способом «долучитися» до куріння.
Але проблемою сьогодення є популяризація серед молоді вейпів та електронних сигарет. З липня цього року діє заборона на продаж ароматизованих електронних сигарет дітям віком до 18 років. Але поширеність використання серед дітей вейпів не зменшилась.
Саме тому дуже важливим є проведення просвітницької роботи серед підлітків. Спеціалістами ДУ «Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України» під час виїзду мобільної медичної бригади до смт. Козелець проведено серед учнів 8-го класу тематичний урок про шкоду вживання нікотину та пасивного куріння, акцентовано увагу учнів на способах відмови від куріння. Під час візиту учні отримали інформаційні буклети як позбутися тютюнової залежності.
ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики МОЗ України» висловлює вдячність директору Козелецького ліцею №3 Олені ТАТАРЧУК за надану можливість проведення просвітницької роботи з учнями ліцею.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024