Гаряча лінія +380950010340

Документ, обов’язковий до виконання

Як відомо, 7 вересня 2023 року генеральний директор ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр ЧЕПУРНИЙ, як головний державний санітарний лікар Чернігівської області, видав постанову №2 «Про проведення «наздоганяючої» кампанії вакцинації проти кору».
Зважаючи на те, що регіон за попередніми підсумками вакцинації за цим напрямком опинився на останній сходинці у загальноукраїнському рейтингу, документом передбачено посилити таку роботу, а саме – вакцинувати дітей Чернігівщини у віці 1 рік та 6 років вакциною КПК, які з тих чи інших причин пропустили щеплення.
Постанова стосується не тільки медичних працівників, а й освітян та органів місцевого самоврядування, адже вони повинні забезпечити адекватне реагування на можливу епідемію кору, пік якої очікується в Україні протягом осіннього періоду.
Незважаючи на те, що постанова – це документ, обов’язковий до виконання всіма зацікавленими структурами, його сприйняття як керівництво до дій, викликало неоднозначну реакцію з боку, зокрема, представників влади Чернігова.
З цього приводу Олександр ЧЕПУРНИЙ 14 вересня взяв участь у прямому ефірі на «Українському радіо: Чернігівська хвиля», де докладно розповів про необхідність дотримання вимог постанови та висловив впевненість що за умови її виконання ситуація із вакцинацією проти кору в області покращиться і діти отримають ефективний імунологічний захист проти хвороби.
Докладніше – за посиланням:
https://soundcloud.com/uachernihivradio/meditsina-osvta-dti-yuridichn-kolz-vaktsinats-praymvechr-aktsenti

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту п... 1 Жовтня 2023
Зовнішня реклама  допоможе протистояти кору На десятьох локаціях Чернігова – у місцях масового перебування людей, поблизу популярних торгових точок, вздовж автодоріг встановл... 29 Вересня 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Вересня 2023