Гаряча лінія +380950010340

Документ, обов’язковий до виконання

Як відомо, 7 вересня 2023 року генеральний директор ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр ЧЕПУРНИЙ, як головний державний санітарний лікар Чернігівської області, видав постанову №2 «Про проведення «наздоганяючої» кампанії вакцинації проти кору».
Зважаючи на те, що регіон за попередніми підсумками вакцинації за цим напрямком опинився на останній сходинці у загальноукраїнському рейтингу, документом передбачено посилити таку роботу, а саме – вакцинувати дітей Чернігівщини у віці 1 рік та 6 років вакциною КПК, які з тих чи інших причин пропустили щеплення.
Постанова стосується не тільки медичних працівників, а й освітян та органів місцевого самоврядування, адже вони повинні забезпечити адекватне реагування на можливу епідемію кору, пік якої очікується в Україні протягом осіннього періоду.
Незважаючи на те, що постанова – це документ, обов’язковий до виконання всіма зацікавленими структурами, його сприйняття як керівництво до дій, викликало неоднозначну реакцію з боку, зокрема, представників влади Чернігова.
З цього приводу Олександр ЧЕПУРНИЙ 14 вересня взяв участь у прямому ефірі на «Українському радіо: Чернігівська хвиля», де докладно розповів про необхідність дотримання вимог постанови та висловив впевненість що за умови її виконання ситуація із вакцинацією проти кору в області покращиться і діти отримають ефективний імунологічний захист проти хвороби.
Докладніше – за посиланням:
https://soundcloud.com/uachernihivradio/meditsina-osvta-dti-yuridichn-kolz-vaktsinats-praymvechr-aktsenti

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024