Гаряча лінія +380950010340

Фахівці Новгород-Сіверського відділу провели активну інформаційну кампанію з профілактики захворювань

Протягом листопада-грудня фахівці Новгород-Сіверського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проводили активну інформаційну кампанію серед колективів установ і організацій, спрямовану на попередження інфекційних та неінфекційних захворювань. Крім того, відбулись тематичні уроки у навчальних закладах Новгород-Сіверської міської ради.

Спеціалісти, зокрема, розповідали про те, як розпізнати інсульт і не захворіти на цукровий діабет, яку шкоду організму, особливо молодому, може завдати тютюнопаління та що потрібно робити, аби уникнути захворювання на ботулізм.

Під час заходів їх учасники отримали такі наочні матеріали, як пам’ятки, листівки та плакати відповідної тематики.

В режимі онлайн пройшла зустріч з учнями Смяцької загальноосвітньої школи та Новгород-Сіверського ліцею №1, офлайн – зі школярами Орлівського навчально-виховного комплексу і Лосківської загальноосвітньої школи. А у Дігтярівському НВК по завершенні уроку проведене анкетування щодо шкідливого впливу куріння на дитячий організм.

Відвідали фахівці міськрайвідділу і колективи Новгород-Сіверського районного центру зайнятості та Центру надання соціальних послуг міської ради.

Учасники зібрань подякували за змістовну і доступно надану інформацію та висловили бажання на нові зустрічі з приводу роз’яснень, що стосуються актуальних на сьогодні захворювань.

Результати цих зустрічей висвітлені на сторінках місцевої районної газети «Сіверський край».

Роз’яснювальна робота з надання актуальної інформації щодо неінфекційних та інфекційних хвороб і заходів їх профілактики у колективах триває.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024