Гаряча лінія +380950010340

Фізичні вправи – запорука здоров’я

Не секрет, що помірна фізична активність, причому у будь-якому віці, здатна не тільки призупини старіння організму, протистояти загостренню хронічним захворюванням, а й позитивно вплинути на якість життя людини.

І хто, як не медичні працівники, обізнані з багатьма перевагами фізкультури, повинні власним прикладом демонструвати на практиці втілення у життя простого постулату Аристотеля – «Рух – це життя, а життя – це рух»?

Тому співробітники Куликівського відділення Чернігівського МРВ ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» виступили на широкий загал із хорошою ініціативою – з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, що відзначався 7 квітня, вони започаткували флешмоб – ранкову руханку: фахівці відділення приділили кілька хвилин проведенню фізичних вправ на свіжому повітрі. Звісно, це додало енергії, створило позитивний настрій і спонукало до впевненості у тому, що турбота про своє здоров’я залишається актуальною навіть у теперішні непрості для кожного часи.

А родзинка флешмобу полягала у тому, що куликівці передали естафету проведення такого заходу своїм колегам з Борзнянського відділення Ніжинського МРВ, які також вийшли на подвір’я для активних фізичних вправ і у свою чергу передали своєрідний «фізкульт-привіт» співробітникам з Бахмацького відділення, а ті – колегам з Варви.

Є сподівання, що таку хорошу ініціативу підхоплять також інші структурні підрозділи Центру, і час, приділений проведенню руханки на свіжому повітрі, обов’язково додасть сил нашим фізкультурникам. І при цьому стане доброю традицією у закладі не тільки з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024