Гаряча лінія +380950010340

Краплини їхньої крові врятують чиїсь життя

23 листопада понад два десятки представників колективу Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб стали донорами. Вони завітали до обласного центру крові, щоб виконати почесну місію – поділитися своєю кров’ю із захисниками та захисницями України. Адже за статистичними даними, кров від однієї донації може допомогти трьом людям, які мають неважкі захворювання. А, наприклад, бійцю, що втратив кінцівку чи отримав інше тяжке поранення, необхідно перелити до 10 доз крові.
«Саме тому від початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну співробітники ЦКПХ регулярно беруть участь у подібних акціях, – говорить генеральний директор установи Олександр Чепурний, – бо ми розуміємо, що в умовах війни донорська кров – ледь не єдине, що може врятувати воїна, котрий зазнав поранення з масивною крововтратою».
Щоразу лави донорів поповнюються: до тих, хто постійно здає кров, приєднуються також новачки, і кожен з них хоча б у подібний спосіб хоче зробити бодай невеличкий власний внесок у наближення перемоги та порятунок життів наших військових.
У Чернігівському обласному центрі крові вітають таку позицію своїх колег, адже через військові дії заклад відчуває потребу в донорах усіх груп крові.
За словами медичного директора Центру Ірини Зуб, корпоративне донорство нині вкрай важливе, адже компоненти крові потрібні завжди, поповнювати її запаси треба постійно.
«Ми колективне донорство пропагуємо, і дуже раді співпраці з колегами із Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб, які нас розуміють і підтримують, за що їм щира подяка», – зазначила посадовиця.
Подібні акції триватимуть і надалі, адже знаючи, що твоя кров може «воювати» і рятувати життя, кожен донор відчуває себе причетним до воістину доброї справи.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024