Гаряча лінія +380950010340

Куликівка: підписаний Меморандум втілюється у конкретні справи

Триває робота пілотного проєкту «Здорова громада», започаткованого в рамках Меморандуму про співпрацю між ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» та Куликівською територіальною громадою (https://cnobldses.gov.ua/ukladeno-vazhlyvu-uhodu-zadlia-zberezhennia-zdorov-ia-hromadian/).

Проєкт передбачає консолідацію спільних зусиль щодо виявлення та оцінки наявних факторів ризику неінфекційних захворювань на території громади, проведення активностей з промоції здорового способу життя тощо.

Так, фахівці Куликівського відділення Обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з медичними працівниками КНП «Куликівський ЦПМСД» розпочали скринінг рівня глюкози в крові та вимірювання артеріального тиску у працівників ГО «Місто герой», Вересоцького ліцею, КЗ Куликівський ЗДО «Ромашка» та Центру культурних послуг Куликівської громади.

Всі учасники проєкту були ознайомлені з небезпекою для здоров’я, пов’язаною з підвищеним артеріальним тиском та високим рівнем глюкози в крові. Крім того, серед громадян поширено анонімні анкети щодо з’ясування поведінкових факторів, які можуть погіршити стан здоров’я людини.

Отже, реалізація проєкту базується на конкретній роботі задля збереження здоров’я жителів Куликівської громади. І цей проєкт триватиме протягом року.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024