Гаряча лінія +380950010340

Масово-роз’яснювальна робота – в дії

Аби підвищити обізнаність громадян щодо причин виникнення, методів лікування та профілактики інфекційних захворювань, як-то кажуть, «усі методи ефективні».
Так, згідно з дослідженнями Центру з контролю та профілактики захворювань (м. Атланта, США),понад 30% людей дізнаються про те, як убезпечити себе від хвороб через засоби масової інформації ( телебачення та радіо), ще 30% – від лікарів під час візиту або зі статей у друкованих та електронних ЗМІ. А от більшість – майже 40% надають перевагу буклетам, флаєрам, проспектам, бюлетням. І це не дивно, адже яскраво надрукований плакат або буклет завжди під рукою. А якщо його прикріпити до стіни, на нього звертатимуть увагу частіше та й інформація, яку він доносить, запам’ятовується надовго.
Відтак поширення такої друкованої продукції – один з методів донесення доступної інформації до широкого загалу, яким користується і ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
Зокрема, низка таких матеріалів установою передана до її відокремлених структурних підрозділів для подальшого їхнього розміщення у місцевих закладах охорони здоров’я.
Отже, ці флаєри від Всесвітньої організації охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я МОЗ України за сприяння ГС «Коаліція за вакцинацію» стануть в нагоді для активізації роботи з попередження інфекційних хвороб.

Підбито підсумки роботи та визначено перспективні плани 22 березня на спільній нараді із керівниками структурних підрозділів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хво... 24 Березня 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 24 Березня 2023
Туберкульоз- виліковний! Щороку 24 березня, в день, коли у 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох відкрив збудник туберкульозу, відзначається Всеукраїн... 23 Березня 2023