Гаряча лінія +380950010340

Масово-роз’яснювальна робота – в дії

Аби підвищити обізнаність громадян щодо причин виникнення, методів лікування та профілактики інфекційних захворювань, як-то кажуть, «усі методи ефективні».
Так, згідно з дослідженнями Центру з контролю та профілактики захворювань (м. Атланта, США),понад 30% людей дізнаються про те, як убезпечити себе від хвороб через засоби масової інформації ( телебачення та радіо), ще 30% – від лікарів під час візиту або зі статей у друкованих та електронних ЗМІ. А от більшість – майже 40% надають перевагу буклетам, флаєрам, проспектам, бюлетням. І це не дивно, адже яскраво надрукований плакат або буклет завжди під рукою. А якщо його прикріпити до стіни, на нього звертатимуть увагу частіше та й інформація, яку він доносить, запам’ятовується надовго.
Відтак поширення такої друкованої продукції – один з методів донесення доступної інформації до широкого загалу, яким користується і ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
Зокрема, низка таких матеріалів установою передана до її відокремлених структурних підрозділів для подальшого їхнього розміщення у місцевих закладах охорони здоров’я.
Отже, ці флаєри від Всесвітньої організації охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я МОЗ України за сприяння ГС «Коаліція за вакцинацію» стануть в нагоді для активізації роботи з попередження інфекційних хвороб.

1 березня – День підвищення обізнаності про самоушкодження Самоушкоджувальна поведінка (cелфхарм, self-harm) – будь-яка поведінка, під час якої людина завдає собі шкоди, намагаючись в... 1 Березня 2024
У площині імунопрофілактики не має бути невирішених питань Саме так можна охарактеризувати основну мету низки тренінгів з назвою «Імунізація на практиці», що нинішнього року проходили у рам... 1 Березня 2024
До Всесвітнього дня імунітету Щорічно, починаючи з 2002 року, 1 березня світова спільнота відзначає День імунітету. Саме слово «імунітет» походить від латинсько... 1 Березня 2024