Гаряча лінія +380950010340

Масово-роз’яснювальна робота – в дії

Аби підвищити обізнаність громадян щодо причин виникнення, методів лікування та профілактики інфекційних захворювань, як-то кажуть, «усі методи ефективні».
Так, згідно з дослідженнями Центру з контролю та профілактики захворювань (м. Атланта, США),понад 30% людей дізнаються про те, як убезпечити себе від хвороб через засоби масової інформації ( телебачення та радіо), ще 30% – від лікарів під час візиту або зі статей у друкованих та електронних ЗМІ. А от більшість – майже 40% надають перевагу буклетам, флаєрам, проспектам, бюлетням. І це не дивно, адже яскраво надрукований плакат або буклет завжди під рукою. А якщо його прикріпити до стіни, на нього звертатимуть увагу частіше та й інформація, яку він доносить, запам’ятовується надовго.
Відтак поширення такої друкованої продукції – один з методів донесення доступної інформації до широкого загалу, яким користується і ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
Зокрема, низка таких матеріалів установою передана до її відокремлених структурних підрозділів для подальшого їхнього розміщення у місцевих закладах охорони здоров’я.
Отже, ці флаєри від Всесвітньої організації охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я МОЗ України за сприяння ГС «Коаліція за вакцинацію» стануть в нагоді для активізації роботи з попередження інфекційних хвороб.

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту п... 1 Жовтня 2023
Зовнішня реклама  допоможе протистояти кору На десятьох локаціях Чернігова – у місцях масового перебування людей, поблизу популярних торгових точок, вздовж автодоріг встановл... 29 Вересня 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Вересня 2023