Гаряча лінія +380950010340

Мобільна медична бригада працювала у Козелецькій громаді

4 квітня фахівці ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» і вузькопрофільні спеціалісти з лікувальних закладів Чернігова відвідали Козелець та Лемеші.

Загалом на огляді лікарів побували 185 жителів територіальної громади. Зокрема, на прийом у мамолога, офтальмолога, невропатолога та ендокринолога, які приймали пацієнтів у приміщенні КНП «Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги», записалися 165 пацієнтів. А в Лемешах лікар-кардіолог оглянула 20 місцевих жителів.

Люди мали нагоду зробити кардіограму, дізнатися про рівень цукру в крові та виміряти артеріальний тиск.

Кожен, хто звернувся до спеціалістів з обласного центру, отримав відповідні рекомендації і призначення.

Крім того, жителі Лемешів мали нагоду перевірити воду з власних колодязів на вміст нітратів. В цілому досліджено 45 зразків, і у 27 пробах виявлені відхилення від норми.

Водночас спеціалісти Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб проводили у Козельці активну просвітницьку роботу: розповідали громадянам про попередження найпоширеніших інфекційних захворювань та роздавали друковані наочні матеріали, зокрема щодо переваг профілактичних щеплень.

А фельдшер санітарний відділу епідемічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Ірина Острянська прочитала для учнів старших класів Козелецьких ліцеїв №1 і №2 лекцію на тему «Основні правила здорового способу життя». Більше сімдесяти юних жителів громади дізналися, наскільки важливе для здоров’я правильне харчування та активний спосіб життя.

Вчергове спільна діяльність лікарів і представників ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» у наданні професійних консультацій місцевим жителям та проведенні профілактичної роботи щодо попередження соціально значущих захворювань була позитивно оцінена людьми.

Тож мобільні медичні бригади знову готуються до виїздів у населені пункти регіону.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024