Гаряча лінія +380950010340

Мобільна медична бригада за новим маршрутом

З настанням календарної осені тривають виїзди мобільної медичної бригади до віддалених територіальних громад Чернігівщини.
19 жовтня автобус, отриманий ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» від міжнародних партнерів приїхав до смт. Дмитрівка Ніжинського району. Працівники Бахмацького відділення Центру провели попередню роз’яснювальну роботу щодо приїзду вузькопрофільних лікарів з метою прийому пацієнтів, надання консультацій та, у разу необхідності, направлення їх до більш детального обстеження у спеціалізованих медичних закладах.
Протягом дня мобільна бригада прийняла майже 160 пацієнтів. Зокрема, кардіолог надав консультації та обстежив 27 пацієнтів, невропатолог – 28, офтальмолог -30, проведена ультразвукова діагностика – 33 пацієнтам, психологічна допомога надана 50 особам. Крім того, 33 людини дізналася про свій артеріальний тиск, 86–обстежилися на предмет виявлення вірусних гепатитів та виміряли рівень цукру у крові. Профілактичні щеплення зробили 8 осіб (АДП-м (дифтерія, правець) – 6 осіб, в т.ч 1 дитина 10 років; ІПВ (поліомієліт ) – діти 2 та 4 місяців).
У свою чергу фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» дослідили 28 зразків води від громадян (у 7 виявлено перевищення рівня нітратів), людей попередили про небезпеку використання такої води, зокрема для немовлят. Роздали громадянам низку друкованих матеріалів із роз’ясненнями дотримання засад здорового способу життя, інформацією про поширені соціально значущі захворювання та закликами не нехтувати профілактичними щепленнями. У Дмитрівській ЗОШ для учнів старших класів було прочитано лекцію на тему: «Профілактика тютюнопаління серед підлітків».
По завершенні візиту селищний голова Валентин Бойко подякував членам мобільної медичної бригади за чуйне ставлення до пацієнтів і надання вичерпних консультацій та висловив сподівання, що в результаті люди виваженіше будуть ставитися до свого здоров’я адже вислів «здорові люди – здорова громада» не повинен втрачати своєї актуальності.

Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність випробувальної лабораторії Компетентність випробувальної лабораторії ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на відпові... 29 Листопада 2023
Більше ніж 200 тисяч доз «омікронспецифічної» вакцини проти COVID-19 доставлено в Україну для безоплатних щеплень Це оновлена версія вакцини «Comirnaty» від американської компанії «Pfizer», адаптована спеціально для захисту проти штаму «Омікрон... 29 Листопада 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Листопада 2023