Гаряча лінія +380950010340

Мобільна медична бригада за новим маршрутом

З настанням календарної осені тривають виїзди мобільної медичної бригади до віддалених територіальних громад Чернігівщини.
19 жовтня автобус, отриманий ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» від міжнародних партнерів приїхав до смт. Дмитрівка Ніжинського району. Працівники Бахмацького відділення Центру провели попередню роз’яснювальну роботу щодо приїзду вузькопрофільних лікарів з метою прийому пацієнтів, надання консультацій та, у разу необхідності, направлення їх до більш детального обстеження у спеціалізованих медичних закладах.
Протягом дня мобільна бригада прийняла майже 160 пацієнтів. Зокрема, кардіолог надав консультації та обстежив 27 пацієнтів, невропатолог – 28, офтальмолог -30, проведена ультразвукова діагностика – 33 пацієнтам, психологічна допомога надана 50 особам. Крім того, 33 людини дізналася про свій артеріальний тиск, 86–обстежилися на предмет виявлення вірусних гепатитів та виміряли рівень цукру у крові. Профілактичні щеплення зробили 8 осіб (АДП-м (дифтерія, правець) – 6 осіб, в т.ч 1 дитина 10 років; ІПВ (поліомієліт ) – діти 2 та 4 місяців).
У свою чергу фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» дослідили 28 зразків води від громадян (у 7 виявлено перевищення рівня нітратів), людей попередили про небезпеку використання такої води, зокрема для немовлят. Роздали громадянам низку друкованих матеріалів із роз’ясненнями дотримання засад здорового способу життя, інформацією про поширені соціально значущі захворювання та закликами не нехтувати профілактичними щепленнями. У Дмитрівській ЗОШ для учнів старших класів було прочитано лекцію на тему: «Профілактика тютюнопаління серед підлітків».
По завершенні візиту селищний голова Валентин Бойко подякував членам мобільної медичної бригади за чуйне ставлення до пацієнтів і надання вичерпних консультацій та висловив сподівання, що в результаті люди виваженіше будуть ставитися до свого здоров’я адже вислів «здорові люди – здорова громада» не повинен втрачати своєї актуальності.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024