Гаряча лінія +380950010340

Мобільна медична бригада завітала до Варви

Автобус з мобільною бригадою лікарів та фахівців Прилуцького МРВ 18 квітня побував у селищі Варва – центрі об’єднаної територіальної громади.

Медики проводили прийом пацієнтів у приміщенні КНП «Варвинська ЦПМСД», куди прийшли безпосередньо місцеві жителі, а також люди із найближчих навколишніх сіл Світличне, Озеряни, Гнідинці, Журавка, Остапівка, Калиновиця, Макушиха та Мармизівка.

Протягом робочого дня лікар-кардіолог проконсультував 34 пацієнти, стільки ж – лікар-невропатолог. За консультацією до ендокринолога звернулося 26 громадян, до онколога – 36 пацієнтів. Крім того, дитячими лікарями (отоларингологом, неврологом та педіатром оглянуто 35 дітей.

131 пацієнт скористався нагодою виміряти артеріальний тиск, 21 пацієнта обстежено на предмет виявлення гепатитів, стільком же людям виміряно рівень цукру у крові, а 63 громадян пройшли обстеження на предмет виявлення вірусних гепатитів та ВІЛ.

Паралельно спеціалісти Варвинського відділення Прилуцького МРВ дослідили 15 зразків води від громадян (у 5 зразках виявлено перевищення рівня нітратів). Людей закликали уникати використання неякісної води, зокрема для немовлят, та провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження загострень хронічних захворювань, необхідності щеплень проти вакцинокерованих інфекцій та роздали низку друкованих матеріалів на відповідну тематику.

Фахівці Варвинського відділення Прилуцького МРВ провели для учнів 8-10 класів Варвинського ліцею №2 лекцію стосовно шкоди тютюнокуріння та використання електронних пристроїв, за допомогою яких вдихаються тютюнові суміші.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024