Гаряча лінія +380950010340

«Мобільний автобус» на Дні донора у Мені

19 грудня команда фахівців Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб і Чернігівського обласного центру крові провела День донора у Мені.

Це вже друга така поїздка протягом останніх двох тижнів в рамках проєкту «Мобільний автобус».

Забір крові відбувався у Менському центрі первинної медико-санітарної допомоги, куди зійшлися кілька десятків місцевих жителів як за попереднім записом, так і в порядку «живої» черги.

Здати кров для потреб ЗСУ та медичних закладів області виявили бажання працівники лікувальних закладів, поліцейські, військові, підприємці, пенсіонери. Дехто прийшов родинами.

Загалом цього дня свій внесок у збереження людських життів зробили близько півсотні менян, в тому числі і з рідкісними групами крові.

А поки представники Центру крові працювали з донорами, фахівці обласного ЦКПХ займались інформаційно-просвітницькою діяльністю.

Зокрема, фельдшер санітарний відділу епідемічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Ірина Острянська прочитала лекцію щодо профілактики ботулізму для педагогічного колективу Менського опорного закладу загальної середньої освіти імені Тараса Шевченка.

Під час презентації вона акцентувала увагу на причинах інфікування, симптомах і профілактичних заходах, завдяки яким можна вберегтися від цієї небезпечної хвороби. Тема неабияк зацікавила освітян, про що свідчили численні запитання до спікера.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024