Гаряча лінія +380950010340

«Мобільний автобус» – у Корюківській громаді. Цього разу з онкологами

6 лютого в межах проєкту «Мобільний автобус» фахівці Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб разом з лікарями Чернігівського медичного центру  сучасної онкології побували в Корюківці.

Захід був приурочений до тижня обізнаності населення про рак, тож до поліклінічного відділення Корюківської центральної районної лікарні з різних населених пунктів громади зійшлися і з’їхалися люди, котрі попередньо були записані на прийом до спеціалістів-онкологів.

З дерматологічними проблемами до фахівців звернулось 35 людей, з мамологічними – 39. Крім того, 26 пацієнтів прийняв лікар-отоларинголог.

Загалом цього дня було оглянуто 100 місцевих жителів, з яких 26 отримали направлення на додаткові обстеження.

Разом з тим фельдшер санітарний відділу епідемічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Ірина Острянська підготувала і прочитала цикл лекцій для посадовців Корюківської районної військової адміністрації, районної та міської рад і педагогів ліцею №3.

Вона, зокрема, розповіла про фактори ризику та профілактику онкології, наголосивши, що своєчасні регулярні обстеження у спеціалістів-онкологів, а також відмова від шкідливих звичок і дотримання здорового способу життя значно знижують можливість утворення злоякісних пухлин.

Лекторка відповіла на численні запитання слухачів і поділилася з ними інформаційними матеріалами на відповідну тематику.

Також під час прийому вузькопрофільних лікарів у холі поліклініки фахівці-епідеміологи – представники обласного ЦКПХ – проводили роз’яснювальну роботу з відвідувачами, зокрема, поширювали буклети та інформаційні листки на тему профілактики інфекційних захворювань, в тому числі грипу і коронавірусної хвороби, роздавали засоби індивідуального захисту та наголошували на необхідності вакцинації.

1 березня – День підвищення обізнаності про самоушкодження Самоушкоджувальна поведінка (cелфхарм, self-harm) – будь-яка поведінка, під час якої людина завдає собі шкоди, намагаючись в... 1 Березня 2024
У площині імунопрофілактики не має бути невирішених питань Саме так можна охарактеризувати основну мету низки тренінгів з назвою «Імунізація на практиці», що нинішнього року проходили у рам... 1 Березня 2024
До Всесвітнього дня імунітету Щорічно, починаючи з 2002 року, 1 березня світова спільнота відзначає День імунітету. Саме слово «імунітет» походить від латинсько... 1 Березня 2024