Гаряча лінія +380950010340

На широкий загал – про COVID-19 та імунізацію

Про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію та необхідність вакцинації від COVID-19 і грипу йшлося під час ефіру на радіо «Чернігівська хвиля», що відбувся за участю генерального директора Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олександра Чепурного.
Він нього слухачі безпосередньо дізнались, чи перевищений на Чернігівщині епідпоріг по ГРВІ та яка на сьогодні ситуація із захворюванням на коронавірусну інфекцію, чи вистачає у лікувальних закладах області вакцини проти COVID-19 і наскільки активно щепляться чернігівці.
Разом з присутньою на ефірі завідувачкою інфекційного відділення Чернігівської міської лікарні №2 Іванною Олексієнко також обговорено методи лікування хвороби і пов’язаних з нею ускладнень.
Олександр Чепурний наголосив на необхідності імунізації, особливо для категорій громадян, котрі належать до так званих «груп ризику». Лише в такий спосіб можна не лише уникнути ускладнень, а й зберегти життя, зазначив він і закликав жителів області потурбуватися про власне здоров’я, а також про своїх близьких та рідних.
За словами Олександра Чепурного, антиковідна вакцина в області є. А щодо термінів вакцинації і кількості необхідних для цього доз, то вони такі ж, як і торік. Це стосується як коронавірусної інфекції, так і грипу.
Не останню роль у профілактиці ГРВІ, в тому числі коронавірусної інфекції, та грипу відіграють нефармацевтичні заходи, що уповільнюють поширення респіраторних вірусів. Вони доступні і недорогі. Серед них, зокрема, гігієна рук, вміння правильно і безпечно кашляти, використання захисних масок, серветок тощо.
Запис програми «Прайм-вечір. Акценти» можна прослухати за посиланням: https://soundcloud.com/uachernihivradio/covid-19-povernennya-chi-perestoroga?fbclid=IwAR1s5foWPx8jSWZF43N662Z-du7sxgQubbzK7W_MAZPMRm73U1Qu4NpMr_Q

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024