Гаряча лінія +380950010340

Наш внесок у перемогу

Успіхі українського війська на фронті напряму залежать від того, наскільки наші воїни будуть невидимі для агресора. І велику роль у цьому відіграє маскування наших позицій, особливо у зимовий період. У такому випадку військова тактика полягає у застосуванні маскувальних сіток – доволі простого але ефективного засобу сховатися від, зокрема, ворожої піхоти, танків та безпілотників і дронів.
Плетіння таких сіток, без перебільшення, сучасне українське ноу-хау, яким можуть займатися люди різного віку, професій та соціального статусу. І недарма серед тих речей, які волонтери доставляють на фронт, особливо місце посідають саме маскувальні сітки, за що українські воїни безмежно вдячні громадянам.
До цієї справи долучилися і співробітники ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» – 19 грудня вони передали членам Єдиного волонтерського центру (м. Чернігів) не один десяток пакунків із білою тканиною, що найкраще підходить для плетіння маскувальних сіток.
Представник волонтерів Павло Войтех зазначив:
«Колектив вашої установи швидко відгукнувся на нашу пропозицію щодо збору тканини для сіток, яку ми розмістили у мережі фейсбук. Матеріал швидко перетвориться у маскувальні сітки, які вже найближчим часом будуть відправлені на Східний фронт, зокрема, на Донеччину. Безмежно вдячні всім вашим співробітникам!»
Отже, співпраця між колективом ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» та Єдиним волонтерським центром триватиме й надалі, адже всі ми робимо загальну справу – наближаємо перемогу.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024