Гаряча лінія +380950010340

Наш внесок у перемогу

Успіхі українського війська на фронті напряму залежать від того, наскільки наші воїни будуть невидимі для агресора. І велику роль у цьому відіграє маскування наших позицій, особливо у зимовий період. У такому випадку військова тактика полягає у застосуванні маскувальних сіток – доволі простого але ефективного засобу сховатися від, зокрема, ворожої піхоти, танків та безпілотників і дронів.
Плетіння таких сіток, без перебільшення, сучасне українське ноу-хау, яким можуть займатися люди різного віку, професій та соціального статусу. І недарма серед тих речей, які волонтери доставляють на фронт, особливо місце посідають саме маскувальні сітки, за що українські воїни безмежно вдячні громадянам.
До цієї справи долучилися і співробітники ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» – 19 грудня вони передали членам Єдиного волонтерського центру (м. Чернігів) не один десяток пакунків із білою тканиною, що найкраще підходить для плетіння маскувальних сіток.
Представник волонтерів Павло Войтех зазначив:
«Колектив вашої установи швидко відгукнувся на нашу пропозицію щодо збору тканини для сіток, яку ми розмістили у мережі фейсбук. Матеріал швидко перетвориться у маскувальні сітки, які вже найближчим часом будуть відправлені на Східний фронт, зокрема, на Донеччину. Безмежно вдячні всім вашим співробітникам!»
Отже, співпраця між колективом ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» та Єдиним волонтерським центром триватиме й надалі, адже всі ми робимо загальну справу – наближаємо перемогу.

Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність випробувальної лабораторії Компетентність випробувальної лабораторії ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на відпові... 29 Листопада 2023
Більше ніж 200 тисяч доз «омікронспецифічної» вакцини проти COVID-19 доставлено в Україну для безоплатних щеплень Це оновлена версія вакцини «Comirnaty» від американської компанії «Pfizer», адаптована спеціально для захисту проти штаму «Омікрон... 29 Листопада 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Листопада 2023