Гаряча лінія +380950010340

Олишівка зустрічала медиків

7 грудня мобільна медична бригада у складі фахівців ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та вузькопрофільних лікарів з Чернігова побували в Олишівці Чернігівського району. Мета, як і завжди, полягала у наданні професійних консультацій місцевим жителям та у проведенні профілактичної роботи щодо попередження соціально значущих захворювань та популяризації щеплень проти вакцинокерованих інфекцій.
Лікарі вели прийом громадян у капітально відремонтованій місцевій амбулаторії загальної практики сімейної медицини, надавши консультації понад 80 жителям Олишівки та навколишніх сіл. Зокрема, кардіолог поспілкувався з 22 селянами, стільки ж людей проконсультував невропатолог, 38 громадян побували на прийомі в офтальмолога. Крім того, про свій рівень цукру у крові дізналися 23 чоловіків та жінок, на вірусні гепатити та ВІЛ обстежено 14 людей, загальний аналіз крові проведено 12 жителям, артеріальний тиск виміряно 40 громадянам, ЕКГ здійснено 19 людям, а до профілактичних щеплень вдалися 5 осіб.
Паралельно спеціалісти Чернігівського МРВ дослідили 39 зразків води на вміст нітратів, з яких у 4 зразках виявлено відхилення від норми, через що громадянам роз’яснено недопустимість вживання такої води немовлятами. Також людям роздано наочні друковані матеріали щодо попередження загострення хронічних захворювань та з популяризації щеплень від грипу та коронавірусної інфекції. А ще спеціалісти відділення провели лекцію у місцевій загальноосвітній школі стосовно боротьби з курінням та небезпеки ботулізму.
Рівень консультацій досліджено за допомогою анкетування, згідно з яким всі опитувані були задоволені їхньою якістю та висловили позитивне ставлення до вакцинації. Про її алгоритми люди мали змогу дізнатися і через QR-код Національного порталу з імунізації, скан якого розміщено безпосередньо в автобусі.
Олишівка стала останнім населеним пунктом, який цьогоріч відвідала мобільна медична бригада. Передбачається, що такі акції триватимуть і наступного року, адже виїзди свідчать про практичну реалізацію необхідності наближення медичної допомоги до населення.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024