Перелюб зустрічав медиків
23 листопада мобільна медична бригада у складі фахівців ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та вузькопрофільних лікарів з Чернігова і Корюківки побувала у віддаленому прикордонному селі Корюківського району – Перелюбі.
Місцевих жителів заздалегідь попередили про приїзд медиків через розміщені у громадських місцях оголошення та інформацію у соціальних мережах. Лікарі розташувалися у приміщеннях місцевого пункту здоров’я КНП «Корюківський центр сімейної медицини» для прийому пацієнтів, проконсультувавши протягом дня майже 140 селян з Перелюба та навколишніх населених пунктів. Зокрема, кардіолог прийняв 48 чоловіків та жінок, ортопед-травматолог – 19, невропатолог – 23, офтальмолог провів консультативний прийом для 49 громадян. Про свій рівень цукру у крові дізналися 64 місцевих жителя, про цифри артеріального тиску – 95 людей. Крім того, на наявність вірусних гепатитів обстежено 35 громадян, до профілактичних щеплень вдалося 10 чоловіків та жінок, стільки ж дітей щеплено вакциною АДП-м.
Спеціалісти Корюківського МРВ дослідили 27 зразків води на вміст нітратів, відхилень від норми не виявлено. Також співробітники обласного центру контролю та профілактики хвороб роздали низку друкованих матеріалів із закликами вдаватися до профілактичних щеплень та інформацією про методи уникнення загострень хронічних недуг.
За результатами анкетування щодо оцінки роботи мобільної медичної бригади, всі опитувані залишилися задоволені якістю одержаних лікарських консультацій та проведеною масово-роз’яснювальною роботою.
Виїзди мобільних медичних бригад у райони області триватимуть і надалі.