Гаряча лінія +380950010340

Перспектива для розвитку громадського здоров’я

Протягом двох днів – 5 та 6 жовтня – в Ужгороді проходила Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Розвиток системи громадського здоров’я України в умовах війни та післявоєнної відбудови».
Участь у конференції взяли представники Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я МОЗ, керівники обласних центрів контролю та профілактики хвороб, члени міжнародних неурядових організацій, що допомагають впроваджувати засади громадського здоров’я в нашій державі.
На заході обговорено низку важливих тем у цьому напрямку. Зокрема, йшлося про вплив військової агресії проти України на теперішній стан громадського здоров’я, виклики сьогодення у площині протистояння соціально значущим захворюванням, співпрацю між різними профільними установами та організаціями, поширення алгоритмів убезпечення громадян від можливих епідемій, а також визначено першочергові завдання на післявоєнний період.
Крім того, на пленарних сесіях презентовано довгострокову програму «Єдине здоров’я», обговорено якість наукових досліджень у сфері профілактичної медицини. А під час низки панельних дискусій розроблено сталий підхід до подальшого розвитку системи громадського здоров’я в Україні, враховуючи зміни соціального та демографічного характеру.
Активну участь в обговоренні визначених тем взяли генеральний директор ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр ЧЕПУРНИЙ та його заступник Артем ЯРОШЕНКО, які поділилися своїм баченням подальшої роботи у розрізі ефективної роботи всіх ланок системи громадського здоров’я.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024