Гаряча лінія +380950010340

Підбито підсумки роботи та визначено перспективні плани

22 березня на спільній нараді із керівниками структурних підрозділів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» йшлося про підсумки роботи закладу за минулий рік та обговорення шляхів покращення роботи у найближчій перспективі.
Як зазначив генеральний директор установи Олександр ЧЕПУРНИЙ, від зважених рішень, які повинні бути прийняті на нараді, багато у чому залежатиме подальша робота у напрямку дотримання вимог профільного законодавства, створення сприятливих умов для вирішення багатьох питань, покладених на заклад, як невід’ємної частини системи громадського здоров’я України.
Незважаючи на важкі часи, ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» працював та продовжує працювати над завданнями по зміцненню та збереженню здоров’я населення, соціально-гігієнічному моніторингу, епідеміологічному нагляду та біологічній безпеці, профілактиці хвороб, боротьбі з епідеміями тощо. І для цього є всі можливості – заклад поповнюється новітнім обладнанням, фахівці постійно працюють над підвищенням своєї професійної кваліфікації, можливості лабораторій установи дозволяють оперативно та якісно проводити дослідження, контролювати стан навколишнього середовища, особливо у тих районах, що були звільнені від окупантів. Налагоджений зворотний зв’язок між закладом та профільним міністерством, Центром громадського здоров’я МОЗ.
На нараді зазначалося, що санітарно-епідеміологічне благополуччя — це дуже важлива складова захисту держави, зокрема в умовах війни.
З доповіддю про епідемічну ситуацію на Чернігівщині виступив заступник генерального директора з організації епідеміологічного нагляду Артем ЯРОШЕНКО. Він, зокрема, розповів про структуру інфекційної захворюваності серед населення регіону та наголосив – служба оперативно реагує на виклики, спричинені пандемією COVID-19, наявністю соціально-значущих захворювань та військовою агресією проти України.
Стан надання послуг населенню за минулий рік проаналізувала заступниця генерального директора з дослідження фізичних та хімічних факторів Тетяна НАЛИВАЙКО, а заступник із впровадження систем управління якістю Геннадій ФЕСЮН розповів про готовність груп швидкого реагування, що створені у багатьох структурних підрозділах, на можливі небезпеки.
Підбиваючи підсумки зустріч, Олександр ЧЕПУРНИЙ, зокрема, зазначив:
«Ми повинні зробити все можливе, аби наша служба вдосконалювалася і зміцнювалася, адже система громадського здоров’я України, невід’ємною складовою якої і є наша установа, покликана працювати як основа профілактичної медицини, бути підгрунтям збереження здоров’я, а відтак і життя українців. Тому зараз ми маємо всі шанси для поступального розвитку і його не можна втратити. Слід розуміти, що ми повинні дивитися на перспективу, адже від того, як ми спрацюємо безпосередньо сьогодні, у подальшому залежатиме стан виконання тих завдань, які перед нами ставить держава».

Профілактика виникнення інфекцій кишкової групи Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – це велика група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураженням шлунково-кишкового ... 6 Червня 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 6 Червня 2023
Фахівці центрів контролю та профілактики хвороб пройшли навчання з управління вакцинами 60 фахівців з обласних центрів контролю та профілактики хвороб, які пройшли навчання, стануть регіональними тренерами з управління... 6 Червня 2023