Гаряча лінія +380950010340

Понад 60% жителів Чернігівщини  – за недопущення невакцинованих дітей до очного навчання.

Понад 60% жителів Чернігівської області підтримують рішення Міністерства освіти і науки України про усунення від очного навчання дітей, що не мають щеплень від кору.
Такі дані оприлюднив телеграм-канал «Чернігів Оперативний». Результати викладено згідно з онлайн-опитуванням 24 вересня, де користувачам каналу пропонується обрати один з варіантів – «Підтримую. Мої діти щеплені», «Ні, не підтримую. Мої діти не щеплені», «Свій варіант напишу у коментарях».
Таким чином, станом на ранок 25 вересня 61% дописувачів обрали перший варіант, 28% – другий та 12% – висловили свою позицію, наводячи різні аргументи як на користь рішення Міністерства, так і проти.
Нагадаємо : 21 вересня 2023 року Міністерство освіти і науки України на своєму офіційному сайті розмістило власну позицію щодо обмежень на відвідування дитячих закладів без щеплень проти кору. Відтак установа підтримала попередження медиків, що Україні може загрожувати епідемія кору. Тому аби до такої ситуації бути готовими, Міністерство охорони здоров’я України у середині липня започаткувало «наздоганяючу» (catch-up) кампанію з надолуження вакцинації дітей, що з різних причин не отримали щеплень згідно з Національним календарем.
Одним з ініціаторів недопущення нещеплених дітей до очного навчання виступив генеральний директор ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», головний державний санітарний лікар Чернігівської області Олександр ЧЕПУРНИЙ, який 7 вересня 2023 року, зважаючи на вкрай незадовільну ситуацію із вакцинацією дітей проти кору в регіоні, видав відповідну Постанову, в якій викладено вимоги до зацікавлених сторін сприяти активній вакцинації дітей вакциною проти кору, паротиту та краснухи та підтримати заходи щодо недопущення нещеплених дітей до очного навчання.
Докладніше – за посиланнями :
– Офіційна позиція МОН України:
– Постанова головного державного санітарного лікаря Чернігівської області

Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність випробувальної лабораторії Компетентність випробувальної лабораторії ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на відпові... 29 Листопада 2023
Більше ніж 200 тисяч доз «омікронспецифічної» вакцини проти COVID-19 доставлено в Україну для безоплатних щеплень Це оновлена версія вакцини «Comirnaty» від американської компанії «Pfizer», адаптована спеціально для захисту проти штаму «Омікрон... 29 Листопада 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Листопада 2023