Гаряча лінія +380950010340

Понад 60% жителів Чернігівщини  – за недопущення невакцинованих дітей до очного навчання.

Понад 60% жителів Чернігівської області підтримують рішення Міністерства освіти і науки України про усунення від очного навчання дітей, що не мають щеплень від кору.
Такі дані оприлюднив телеграм-канал «Чернігів Оперативний». Результати викладено згідно з онлайн-опитуванням 24 вересня, де користувачам каналу пропонується обрати один з варіантів – «Підтримую. Мої діти щеплені», «Ні, не підтримую. Мої діти не щеплені», «Свій варіант напишу у коментарях».
Таким чином, станом на ранок 25 вересня 61% дописувачів обрали перший варіант, 28% – другий та 12% – висловили свою позицію, наводячи різні аргументи як на користь рішення Міністерства, так і проти.
Нагадаємо : 21 вересня 2023 року Міністерство освіти і науки України на своєму офіційному сайті розмістило власну позицію щодо обмежень на відвідування дитячих закладів без щеплень проти кору. Відтак установа підтримала попередження медиків, що Україні може загрожувати епідемія кору. Тому аби до такої ситуації бути готовими, Міністерство охорони здоров’я України у середині липня започаткувало «наздоганяючу» (catch-up) кампанію з надолуження вакцинації дітей, що з різних причин не отримали щеплень згідно з Національним календарем.
Одним з ініціаторів недопущення нещеплених дітей до очного навчання виступив генеральний директор ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», головний державний санітарний лікар Чернігівської області Олександр ЧЕПУРНИЙ, який 7 вересня 2023 року, зважаючи на вкрай незадовільну ситуацію із вакцинацією дітей проти кору в регіоні, видав відповідну Постанову, в якій викладено вимоги до зацікавлених сторін сприяти активній вакцинації дітей вакциною проти кору, паротиту та краснухи та підтримати заходи щодо недопущення нещеплених дітей до очного навчання.
Докладніше – за посиланнями :
– Офіційна позиція МОН України:
– Постанова головного державного санітарного лікаря Чернігівської області

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024