Гаряча лінія +380950010340

Понад 90 пацієнтів у Дорогинці оглянули медики в рамках проєкту «Мобільний автобус»

Мобільна бригада у складі медиків КНП «Прилуцька ЦМЛ», КНП «Прилуцька МЛ» та фахівців Ічнянського відділення і Прилуцького МРВ ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» побувала в селі Дорогинка Ічнянської об’єднаної територіальної громади. Лікарі проводили прийом пацієнтів на базі КП «Дорогинська СЛА», куди зійшлися як місцеві, так і жителі Бакаївки, Припутні сусідньої Ічнянської ОТГ.

Протягом робочого дня вузькопрофільними лікарями прилуцьких лікувальних закладів було оглянуто та надано профільні консультації 91пацієнту.

Крім огляду фахівцями, отримання профільних консультацій, електрокардіограму зроблено 26 пацієнтам, 57 – виміряно тиск, свій рівень глюкози в крові перевірили 39 громадян, дізналися про ВІЛ-статус 19 осіб та обстежилися на предмет виявлення вірусних гепатитів В, С 40 пацієнтів. Також проведено 10 вимірів вмісту нітратів у колодязній воді (у 2 зразках виявлено перевищення рівня), людей попередили про уникнення використання неякісної води, зокрема для немовлят.

Разом з тим в.о. завідувачки Ічнянського відділення Прилуцького МРВ Ольга Йовса провела для учнів Дорогинського ліцею та Бакаївської гімназії лекції на тему «Всесвітній день здоров’я».

А ще фахівці Ічнянського відділення Прилуцького МРВ ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» провели бесіди з пацієнтами щодо збереження здоров’я та роздали їм низку друкованих матеріалів разом із засобами індивідуального захисту.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024