Гаряча лінія +380950010340

ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА УКРАЇНИ ПІДТРИМАЄ НЕОБХІДНІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ КОРУ

Таку позицію 15 вересня 2023 року під час зустрічі із головним державним санітарним лікарем Чернігівської області Олександром Чепурним висловив єпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України, керуючий Чернігівської єпархії Української Православної церкви України (Православна церква України) єпископ Антоній (Фірлей).
Зустріч відбулася за ініціативи Олександра Чепурного, який переконаний, що ефективний перебіг «наздоганяючої» кампанії з вакцинації проти кору в області неможливий без залучення до щеплень вірян. Тому він і звернувся з пропозицією до владики аби священники ПЦУ під час проповідей та спілкування із громадянами поясняли необхідність шляхом щеплення убезпечення своїх дітей від можливого сплеску захворюваності на кір.
«Серед тих, хто відмовляється від щеплень, є такі, що роблять це через свої релігійні переконання. Тому ми звертаємося до вас з проханням – провести відповідну роботу серед вірян аби вони не уникали вакцинації та забезпечили дітям стійкий імунітет. Впевнений, що до вашої думки люди дослухаються», – наголосив Олександр Чепурний.
У свою чергу владика Антоній запевнив, що Православна церква України ніколи не пропагувала відмову від щеплень. Навпаки, зокрема під час епідемії коронавірусної інфекції священнослужителі всіляко підтримували необхідність вакцинації.
«Так буде і цього разу. Ваша позиція зрозуміла і ми будемо пояснювати вірянам , що вакцинуватися проти кору необхідно, адже нам дуже жалко дітей. Зробимо свій внесок у вакцинацію», – зазначив Антоній.
Таким чином, в особі епископа Чернігівського і Ніжинського Антонія та священників Православної церкви України «наздоганяюча» кампанія з вакцинації проти кору знайшла ще одних потужних прихильників.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024