Гаряча лінія +380950010340

ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА УКРАЇНИ ПІДТРИМАЄ НЕОБХІДНІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ КОРУ

Таку позицію 15 вересня 2023 року під час зустрічі із головним державним санітарним лікарем Чернігівської області Олександром Чепурним висловив єпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України, керуючий Чернігівської єпархії Української Православної церкви України (Православна церква України) єпископ Антоній (Фірлей).
Зустріч відбулася за ініціативи Олександра Чепурного, який переконаний, що ефективний перебіг «наздоганяючої» кампанії з вакцинації проти кору в області неможливий без залучення до щеплень вірян. Тому він і звернувся з пропозицією до владики аби священники ПЦУ під час проповідей та спілкування із громадянами поясняли необхідність шляхом щеплення убезпечення своїх дітей від можливого сплеску захворюваності на кір.
«Серед тих, хто відмовляється від щеплень, є такі, що роблять це через свої релігійні переконання. Тому ми звертаємося до вас з проханням – провести відповідну роботу серед вірян аби вони не уникали вакцинації та забезпечили дітям стійкий імунітет. Впевнений, що до вашої думки люди дослухаються», – наголосив Олександр Чепурний.
У свою чергу владика Антоній запевнив, що Православна церква України ніколи не пропагувала відмову від щеплень. Навпаки, зокрема під час епідемії коронавірусної інфекції священнослужителі всіляко підтримували необхідність вакцинації.
«Так буде і цього разу. Ваша позиція зрозуміла і ми будемо пояснювати вірянам , що вакцинуватися проти кору необхідно, адже нам дуже жалко дітей. Зробимо свій внесок у вакцинацію», – зазначив Антоній.
Таким чином, в особі епископа Чернігівського і Ніжинського Антонія та священників Православної церкви України «наздоганяюча» кампанія з вакцинації проти кору знайшла ще одних потужних прихильників.

«Мобільний автобус» вирушив на День донора до Борзни Фахівці Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб разом з працівниками Центру крові в межах проєкту «Мобільн... 21 Лютого 2024
Лістеріоз: у чому небезпека? Серед безлічі інфекційних захворювань особливе місце посідає така хвороба, як лістеріоз – недуга, спричинена мікроорганізмам... 21 Лютого 2024
Як зберегти здоров’я і життя у разі радіаційної аварії або ядерного удару Нині наша держава переживає нелегкі часи, пов’язані із повномасштабною російською агресією. На жаль, підступний ворог не зупиняєть... 20 Лютого 2024