Гаряча лінія +380950010340

Проєкт «Мобільний автобус» – у Козельці

Триває співпраця між ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» та Обласним центром крові: 27 березня медики побували у Козелецькій ОТГ Чернігівського району.

Згідно з раніше укладеними домовленостями, спеціалісти Центру крові скористалися черговою можливістю приїхати на одному з автобусів, які вже майже два роки, як поповнили автопарк ЦКПХ завдяки підтримці міжнародних партнерів, аби здійснити забір крові у добровільних донорів громади. Цього разу до них звернулися понад півсотні людей, серед яких були і військові.

У свою чергу спеціалісти Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб роздали відвідувачам КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» друковані матеріали з пропаганди здорового способу життя, профілактичних щеплень та протистояння соціально значущим захворюванням.

Крім того, завідувач відділу інфекційного контролю та антимікробної резистентності Анатолій Валовенко під час спілкування із керівництвом лікарні з’ясував, як у закладі дотримуються заходів з попередження внутрішньолікарняних інфекцій, ведеться відповідна документація та виконуються вимоги профільних наказів МОЗ.

А ще наші фахівці відвідали місцевий ліцей, де для освітян і технічного персоналу фельдшер санітарний Ірина Острянська прочитала лекцію з профілактики інсультів, супроводжуючи свій виступ демонстрацією відеоматеріалів, та відповіла на численні запитання присутніх. Також вони отримали анкети, які стосувалися ступенів обізнаності громадян щодо всіх небезпек, пов’язаних з інсультами.

Враховуючи, що нині в Україні триває Місячник боротьби з туберкульозом, Анатолій Валовенко розповів співробітникам ліцею про шляхи зараження паличкою Коха, перші ознаки хвороби та методи лікування, наголосивши: туберкульоз можна вилікувати за умов раннього звернення за медичною допомогою і дотримання призначеного лікування.

За відгуками працівників лікарні, вони були задоволені приїздом медиків та висловили сподівання на подальшу співпрацю у рамках проєкту «Мобільний автобус».

До речі, передбачається, що на початку наступного місяця мобільна медична бригада у складі фахівців ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» та вузькопрофільних лікарів з обласних лікувальних установ знову побуває у Козельці.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024