Гаряча лінія +380950010340

Привітання з нагоди Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, наші захисники і захисниці!
Від імені колективу Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб маю честь привітати вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України.
Це свято завжди відзначалося з гідністю та пошаною, але під час повномасштабної війни з рашистською навалою його важливість зросла ще більше. Збройні Сили України – це щит і меч нашої держави, її надійна опора та захист. Найкращі сини і дочки України у лавах українського війська виборюють незалежність та свободу Батьківщини, демонструючи свою майстерність на фронтах і в прикордонні.
Українська армія – сила і гордість нашої країни. Наші військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші і найбільш професійні воїни у світі. І ми усвідомлюємо, яку важливу місію вони виконують в умовах російської агресії проти України.
Приємно, що відстоюють незалежність нашої держави також представники системи громадського здоров’я, серед яких і чимало чернігівців. Бажаю кожному захиснику і захисниці цілими і неушкодженими повернутися додому з Перемогою!
Я твердо переконаний, що спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність вам. Хай береже Господь кожного українського воїна!
Незламної віри вам, міцних сил, добрих надій, впевнених планів і обов’язкової удачі, незгасного оптимізму та відмінного виконання усіх поставлених завдань.
Україна переможе! Слава ЗСУ!
З повагою – генеральний директор ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр Чепурний.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024