Гаряча лінія +380950010340

Рятуй життя безпечно!

Така назва інформаційної кампанії, яку 18 квітня у КНП «Городнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Городнянська міська лікарня» провели фахівці ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактки хвороб МОЗ України».
Її мета – популяризація дотримання заходів з профілактики інфікування та підвищення обізнаності медичних працівників з питань інфекційного контролю. Спеціалісти установи – завідувач відділу інфекційного контролю Анатолій ВАЛОВЕНКО та помічник лікаря-епідеміолога Олена КЛИМЕНКО – зокрема розповіли про засади антимікробної резистентності у закладі охорони здоров’я, алгоритми застосування ефективних методів гігієни рук, боротьбу із внутрішньолікарняними інфекціями.
Також учасникам зустрічі роз’яснено основні положення Наказу Міністерства охорони здоров’я України №1614 «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я та установах/закладах надання соціальних послуг/соціального захисту населення», повідомлено про принципи роботи відділень з інфекційного контролю, нормативну базу, якою слід користуватися при здійсненні повноважень співробітниками відділень, пояснено причини та наслідки появи у лікарні інфекційних хвороб у процесі її щоденної діяльності.
Окрім правил гігієни рук, йшлося про респіраторну гігієну та етикет кашлю, безпеку ін’єкцій, використання засобів індивідуального захисту, вакцинацію медичних працівників .
Після лекції, на якій були присутні понад 20 медичних працівників закладів охорони здоров’я Городнянщини, проведено анкетування на тему: «Профілактика інфекцій та інфекційний контроль в ЗОЗ».
Як зазначив Анатолій ВАЛОВЕНКО, по результатам зустрічі можна зробити висновок – слухачі покращили свою обізнаність у площині інфекційного контролю у медичній установі.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024