Гаряча лінія +380950010340

Робота мобільної бригади у Прилуцькому районі

Ініціатива з виїзду мобільних медичних бригад до районів Чернігівської області вже традиційцно поширена і на південні регіони краю : 2 листопада фахівці Прилуцького МРВ ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» разом з лікарями Прилук побували у Яблунівській територіальній громаді.
Лікарі проводили прийом пацієнтів в приміщенні КНП «Яблунівський ЦПМСД», куди прийшли жителі Яблунівки, Сергіївки, Дубового Гаю, Ковтунівки.
Протягом робочого дня лікар-кардіолог проконсультував 26 чоловіків і жінок, хірург – 23 чоловік, офтальмолог обстежив 41пацієнта , невропатолог – 42 пацієнтів. Крім того, ЕКГ пройшли 20 пацієнтів, 35 людям виміряно артеріальний тиск, 17 осіб обстежено на предмет виявлення гепатитів та 5 визначено ВІЛ-статус, 23 громадянам виміряно рівень цукру у крові. Вакциновано 4 медичних працівників (гепатит В).
Паралельно спеціалісти Прилуцького МРВ дослідили 30 зразків води від громадян (у 3 зразках виявлено перевищення рівня нітратів), людей попередили про уникнення використання неякісної води, зокрема для немовлят та провели масово-роз’яснювальну роботу щодо попередження загострення хронічних захворювань, необхідності щеплень проти вакцинокерованих інфекцій та роздали низку друкованих матеріалів із даної тематики.
Фахівцями Прилуцького МРВ проведені лекції, щодо шкоди тютюнопаління та використання електронних пристроїв для вдихання тютюнових сумішей, для учнів 6-11 класів у КЗ « Яблунівський ліцей», Дубовогаївський ЗОШ, а також проведена бесіда на тему «Ознаки інсульту та чинники, які його провокують» у КНП «Яблунівський ЦПМСД».

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024