Гаряча лінія +380950010340

Робота мобільної бригади у Прилуцькому районі

Ініціатива з виїзду мобільних медичних бригад до районів Чернігівської області вже традиційцно поширена і на південні регіони краю : 2 листопада фахівці Прилуцького МРВ ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» разом з лікарями Прилук побували у Яблунівській територіальній громаді.
Лікарі проводили прийом пацієнтів в приміщенні КНП «Яблунівський ЦПМСД», куди прийшли жителі Яблунівки, Сергіївки, Дубового Гаю, Ковтунівки.
Протягом робочого дня лікар-кардіолог проконсультував 26 чоловіків і жінок, хірург – 23 чоловік, офтальмолог обстежив 41пацієнта , невропатолог – 42 пацієнтів. Крім того, ЕКГ пройшли 20 пацієнтів, 35 людям виміряно артеріальний тиск, 17 осіб обстежено на предмет виявлення гепатитів та 5 визначено ВІЛ-статус, 23 громадянам виміряно рівень цукру у крові. Вакциновано 4 медичних працівників (гепатит В).
Паралельно спеціалісти Прилуцького МРВ дослідили 30 зразків води від громадян (у 3 зразках виявлено перевищення рівня нітратів), людей попередили про уникнення використання неякісної води, зокрема для немовлят та провели масово-роз’яснювальну роботу щодо попередження загострення хронічних захворювань, необхідності щеплень проти вакцинокерованих інфекцій та роздали низку друкованих матеріалів із даної тематики.
Фахівцями Прилуцького МРВ проведені лекції, щодо шкоди тютюнопаління та використання електронних пристроїв для вдихання тютюнових сумішей, для учнів 6-11 класів у КЗ « Яблунівський ліцей», Дубовогаївський ЗОШ, а також проведена бесіда на тему «Ознаки інсульту та чинники, які його провокують» у КНП «Яблунівський ЦПМСД».

Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність випробувальної лабораторії Компетентність випробувальної лабораторії ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на відпові... 29 Листопада 2023
Більше ніж 200 тисяч доз «омікронспецифічної» вакцини проти COVID-19 доставлено в Україну для безоплатних щеплень Це оновлена версія вакцини «Comirnaty» від американської компанії «Pfizer», адаптована спеціально для захисту проти штаму «Омікрон... 29 Листопада 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Листопада 2023