Гаряча лінія +380950010340

Спеціалісти Корюківського міськрайонного відділу досліджують фактори навколишнього середовища у навчальних закладах

Дотримання норм показників мікроклімату і рівнів загального штучного освітлення у приміщеннях закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладах, визначені відповідними наказами Міністерства охорони здоров’я України на постійному контролі тримають фахівці структурних підрозділів Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Зокрема, представники Корюківського міськрайонного відділу на підставі укладених договорів здійснювали лабораторні та інструментальні дослідження мікроклімату і рівня освітленості в закладах загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладах Корюківської та Холминської об’єднаних територіальних громад. В цілому проведено 12 обстежень.

Порушення параметрів мікроклімату, пов’язанні з ремонтними роботами у котельні, виявлено в аудиторіях Корюківського ліцею №3.

А в навчальних приміщеннях освітніх закладів сіл Савинки, Сядрине та Наумівка, селища Холми і в Корюківському ліцеї №2 зафіксовано недотримання рівнів штучного освітлення.

У зв’язку з дистанційною формою освітнього процесу в закладах освіти Корюківського району (їх розташування у 40-кілометровій прикордонній зоні) лабораторні та інструментальні дослідження не проводилися.

Правильно розраховане і організоване освітлення, безперебійна та ефективна робота системи опалення, робота канальної та механічної систем вентиляції, відповідальна робота органів виконавчої влади щодо встановлення лімітів опалення створюють комфортні умови, стимулюють учнів і підвищують ефективність навчального процесу.

 

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024