Гаряча лінія +380950010340

Робота мобільної медичної бригади у Прилуцькому районі

9 листопада автобус зі спеціалістами Прилуцького МРВ ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та лікарями з районного центру виїжджав до смт. Линовиця, що у Прилуцькому районі.
Лікарі проводили прийом пацієнтів в приміщенні КНП «Линовицька амбулаторія ЗПСМ» куди, окрім жителів Линовиця, прийшли мешканці Нової Греблі, Богданівки, Даньківки.
Протягом робочого дня лікар-кардіолог проконсультував 32 чоловіків і жінок, невропатолог – 30 людей, офтальмолог обстежив 25 пацієнтів, гінеколог оглянув – 20 жінок. Крім того, ЕКГ пройшли 32 пацієнта, 45 людям виміряно артеріальний тиск, 15 осіб обстежено на предмет виявлення гепатитів та визначення ВІЛ-статусу, 26 громадянам виміряно рівень цукру у крові. Вакцинація не проводилася.
Паралельно спеціалісти Прилуцького МРВ дослідили 5 зразків води від громадян (перевищення рівня нітратів не виявлено). Провели масово-роз’яснювальну роботу щодо попередження загострення хронічних захворювань, необхідності щеплень проти вакцинокерованих інфекцій та роздали низку друкованих матеріалів із даної тематики.
Фахівцями Прилуцького МРВ учням 6-8 класів Линовицького загальносвітнього закладу проведені лекції щодо шкоди тютюнопаління та використання електронних пристроїв для вдихання тютюнових сумішей.
Відвідування мобільними медичними бригадами віддалених населених пунктів Чернігівщини триватимуть й надалі.

Національне агентство з акредитації України засвідчило компетентність випробувальної лабораторії Компетентність випробувальної лабораторії ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на відпові... 29 Листопада 2023
Більше ніж 200 тисяч доз «омікронспецифічної» вакцини проти COVID-19 доставлено в Україну для безоплатних щеплень Це оновлена версія вакцини «Comirnaty» від американської компанії «Pfizer», адаптована спеціально для захисту проти штаму «Омікрон... 29 Листопада 2023
Щоденний моніторинг гамма-випромінювання Фахівці ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» продовжують здійснювати моніторинг гамма-випромінювання щоденно 3 рази на добу в контрольних ... 29 Листопада 2023