Гаряча лінія +380950010340

СВЯТО СПОРТУ

 

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в  Україні припадає на другу суботу вересня. Цьогоріч це свято відзначали 9 вересня.
 І хоча війна, яка триває по всій території нашої країни, внесла свої вимоги і корективи для організації та проведення фізкультурно-оздоровчих заходів, Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення “СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” було організовано спортивно – просвітницький захід для дітей. Спартакіада відбулась 9.09.2023 року в смт. Березна, місцем проведення було обрано стадіон Березнянського ліцею.
Користуючись нагодою, спеціалісти ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики МОЗ України» виїхали до смт. Березна для організації роботи з профілактики неінфекційних захворювань, в першу чергу серцево-судинних, рівень захворювання якими в нашій області є високим, а також для формування у населення культури здорового способу життя, збільшення кількості населення, яке регулярно займається руховою активністю.
Наукові дослідження доводять, що заняття спортом, особливо командними видами спорту, покращують психологічне благополуччя та асоціюються з кращим психічним здоров’ям загалом. У дітей та підлітків будь-яка фізична діяльність пов’язана з вищим рівнем задоволеності життям та меншим шансом розвитку симптомів депресії.

З легендою українського спорту , заслуженим тренером України, майстром спорту з дзюдо ЛОБАС П.П.

Заняття будь-яким видом спорту у підлітковому віці також зменшує ризики майбутніх симптомів тривоги. Крім того, заняття спортом на постійній основі підвищують стійкість організму до вірусних та бактеріальних інфекцій. 
Саме пропаганда здорового способу життя та залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом, була ключовою метою організаторів. Учасниками спортивного свята були жителі Чернігівщини різної вікової категорії.

   До організації заходу також долучилися спортсмени, які стали   активними помічниками у популяризації здорового способу     життя та відмови від шкідливих звичок.

https://cnobldses.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/cvyto_6.jpg

З організаторами заходу

ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики МОЗ України» висловлює вдячність організаторам заходу (Чернігівський обласний центр фізичного здоров’я населення “СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” , Чернігівська районна військова адміністрація, Березнянська селищна рада) та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024