Гаряча лінія +380950010340

Світлої пам’яті колеги

19 листопада 2023 року підступна хвороба забрала життя нашого колеги, одного з організаторів профілактичної медицини області та сумлінного послідовника засад, на яких базувалася діяльність санітарно-епідеміологічної служби Чернігівщини, доброї та чуйної людини Віталія Петровича Васильця.
Все своє трудове життя Віталій Василець присвятив запобіганню поширення інфекційних захворювань, створенню єдиного медичного простору регіону та медичній статистиці. Він завжди був добрим другом, користувався повагою колег, до нього можна було звернутися за порадою та знати, що він, незважаючи на зайнятість, підставить плече задля вирішення будь-яких проблем.
Народився Віталій Василець 2 січня 1960 року у селі Савинки Корюківського району. Після закінчення середньої школи вступив на навчання до тодішнього Ленінградського санітарно-гігієнічного інституту, який закінчив 1983 року і почав працювати у Чернігівській санітарно-епідеміологічній станції лікарем з гігієни праці. З 1986 року обіймав різні посади у цій структурі, а 1999 року став головним державним санітарним лікарем Чернігова. За час його керівництва Чернігівська міська санітарно-епідеміологічна станція стала потужним структурним підрозділом системи. І досвід Віталія Петровича в організації профілактичної медицини згодився у той час, коли оптимізація нашої служби вимагала виваженого підходу до щоденної діяльності. Тому його кандидатура й була обрана для посади завідувача Чернігівського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
Також Віталій Петрович певний час працював на різних посадах в обласному центрі інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя, який згодом було реорганізовано в обласний центр медичної статистики. Там він теж ділився своїм досвідом з організації надання медичної допомоги населенню та профілактики соціально значущих хвороб.
На жаль, серце лікаря не витримало, і він не зміг продовжити втілювати у життя новації та ідеї, якими був сповнений до останніх своїх днів.
Пам’ять про нашого колегу Віталія Петровича Васильця завжди буде з нами, як і його усміхнене обличчя, неперевершений гумор і жага до життя.
Сумуємо. Пам’ятаємо. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024