Гаряча лінія +380950010340

Тристороння угода – заради розвитку системи громадського здоров’я

27 лютого у Чернігові підписано Меморандум про співпрацю між ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Комунальним закладом «Чернігівський базовий медичний коледж».

Як засвідчено у документі, Меморандум має за мету консолідацію зусиль сторін-підписантів сприяти розбудові системи громадського здоров’я України шляхом мотивації здобувачів освіти до навчання, набуття ними професійних компетенцій, креативного розвитку для задоволення потреб медичної галузі. Тобто, як наголосив генеральний директор Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Олександр Чепурний, Меморандум повинен дати поштовх для залучення до роботи в установі випускників медичного коледжу та університету, адже, за його словами, нині галузь громадського здоров’я відчуває певний кадровий дефіцит.

У свою чергу директор коледжу Микола Конопацький зауважив: у студентів є хороша можливість проходити практику на потужній лабораторній базі Обласного центру контролю та профілактики хвороб, а також перспектива залишитися там працювати. Водночас ректор університету Олег Шеремет повідомив, що фахівцями Центру згодом можуть стати випускники природничо-математичного факультету, які отримають відповідну спеціальність «Громадське здоров’я».

Загалом Меморандум укладено терміном на п’ять років.

Після його укладання учасники заходу залишили свої враження у Книзі відгуків, що зберігається у Центрі та ознайомилися з матеріально-технічною базою установи.

Відтак покладено початок плідної співпраці між установами медичної галузі та системи освіти і науки задля шляхетної мети – турботи про здоров’я громадян та протистояння соціально значущим захворюванням.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024