Гаряча лінія +380950010340

У Чернігові пройшов тренінг для медпрацівників, задіяних у вакцинації

Близько 60 представників державних та комунальних закладів охорони здоров’я з усіх куточків області взяли участь у тренінгу «Холодовий ланцюг та управління вакцинами», що 11 квітня пройшов у Чернігові.

Захід відбувся за сприяння UNICEF Ukraine – організації, котра підтримує систему охорони здоров’я, допомагаючи покращенню умов зберігання вакцин шляхом заміни звичайних холодильників, які використовувалися донедавна, на спеціалізоване обладнання з надійним температурним моніторингом.

«Питання вакцинації нині дуже важливе, і ми рухаємося до того, щоб максимально привести його до нормативів, забезпечити вакциною і створити комфортні умови для проведення щеплень», – зазначив, звертаючись до учасників тренінгу заступник генерального директора Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Артем Ярошенко.

У своєму виступі він також висловив слова вдячності представникам ЮНІСЕФ, зокрема регіональному координаторові по Чернігівській області Володимиру Падалку, який також взяв участь у тренінгу. Гість, зокрема, розповів медперсоналу про особливості використання сучасного холодильного обладнання для зберігання вакцини.

Навчання проводили фахівці відділу імунопрофілактики Олександр Бубирь та Владислав Бугаєв. Від тренерів слухачі більше дізналися про дотримання вимог «холодового ланцюга».

Крім того, для них були проведені практичні заняття на закріплення отриманих знань щодо правильного зберігання вакцини.

Варто зазначити, що оновлення холодового ланцюга і тренінги для фахівців лікувальних закладів, де використовується нове високотехнологічне холодильне обладнання, задіяне у процесі вакцинації населення, дозволяє посилити контроль якості і забезпечити доступну послугу з імунізації для кожного українця незалежно від його місця проживання.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024