Гаряча лінія +380950010340

У Стольному пацієнтів оглядали і школярам лекцію читали

Проєкт «Мобільний автобус» продовжує подорожувати Чернігівщиною, наближаючи до людей як медичні послуги, так і поширюючи просвітницьку діяльність у напрямку профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.

Минулого четверга, 18-ого квітня, мобільна медична бригада у складі представників Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб та вузькопрофільних лікарів з медзакладів Чернігова відвідала село Стольне, що в Менській громаді Корюківського району.

Свої послуги пацієнтам надавали кардіолог та невропатолог, і скористалися можливістю потрапити на прийом до кваліфікованих спеціалістів усі охочі місцеві жителі.

Крім того, пацієнтам вимірювали артеріальний тиск, робили електрокардіограму та проводили аналіз рівня цукру у крові.

Серед людей, які прийшли на прийом до лікарів, було проведено анкетування з приводу оцінки роботи мобільної медичної бригади. За результатами опитування мобільна бригада одержала лише схвальні відгуки.

Також жителі Стольного мали нагоду перевірити воду з власних колодязів на вміст нітратів. Фахівець Менського відділення Корюківського МРВ загалом здійснила дослідження 21 зразка, і в жодному не було виявлено відхилень. Громадян практично за лічені хвилини ознайомили з результатами.

Обстеження пацієнтів відбувалося у Стольненській сільській лікарській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, де водночас представники епідеміологічної служби ЦКПХ проводили з населенням інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно необхідності профілактичних щеплень.

А для учнів 7-9 класів місцевої загальноосвітньої школи була прочитана лекція на тему «Здорове харчування». Діти та їхні педагоги, зокрема, більше дізналися, наскільки важливі для здоров’я правильна їжа та активний спосіб життя.

Поїздка до Стольного вкотре підтвердила: спільна діяльність лікарів і фахівців Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб допомагає жителям сіл отримати доступні якісні медично-профілактичні послуги.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024