Гаряча лінія +380950010340

У столиці пройшов тренінг для груп швидкого реагування на біонебезпеки

Протягом минулого тижня у Києві проходив тренінг для груп швидкого реагування (ГШР) з питань біологічних загроз, організований Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за підтримки бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.
Разом з представниками 8-и регіонів держави участь у заході також взяли фахівці Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
Основними завданнями тренінгу були підвищення знань і навичок, формування компетенцій учасників з питань реагування на біологічні загрози, а також підвищення здатності до швидкого реагування на надзвичайні ситуації біологічного характеру, виявлення загрози, оцінка ризиків, управління командою та координація дій між різними зацікавленими сторонами, розробка і впровадження ефективних заходів з контролю та протидії біологічним загрозам.
Відпрацьовувались сценарії покращення комунікативних навичок, як-то основи кризової комунікації з громадськістю, медичним персоналом, лідерами громад та іншими стейкхолдерами (учасниками проєкту).
Поглиблювалась теоретична підготовка про різні біологічні загрози, фактори розповсюдження хвороб і стратегії протидії.
Проводилась робота по встановленню мережі співробітництва з іншими фахівцями, організаціями та лабораторіями для обміну інформацією, досвідом та кращими практиками в галузі протидії біологічним загрозам.
Під час навчань також проводились тренувальні вправи щодо вибору засобів індивідуального захисту в залежності від біонебезпеки, відпрацьовувались алгоритми правильного одягання і знімання ЗІЗ з їх подальшою утилізацією.

 

1 березня – День підвищення обізнаності про самоушкодження Самоушкоджувальна поведінка (cелфхарм, self-harm) – будь-яка поведінка, під час якої людина завдає собі шкоди, намагаючись в... 1 Березня 2024
У площині імунопрофілактики не має бути невирішених питань Саме так можна охарактеризувати основну мету низки тренінгів з назвою «Імунізація на практиці», що нинішнього року проходили у рам... 1 Березня 2024
До Всесвітнього дня імунітету Щорічно, починаючи з 2002 року, 1 березня світова спільнота відзначає День імунітету. Саме слово «імунітет» походить від латинсько... 1 Березня 2024