Гаряча лінія +380950010340

Увага, є вакансії!

З 1 жовтня 2023 року введено в дію Закон України від 06.09.2022 №2573-IX “Про систему громадського здоров’я”. Цей документ розроблений з метою врегулювання механізмів створення ефективної системи громадського здоров’я в Україні, що сприятиме зміцненню здоров’я населення, запобіганню хворобам та збільшенню тривалості життя.

Згідно з цим документом, реалізація його основних положень покладена також і на обласні центри контролю та профілактики хвороб, що створені в усіх областях України.

Такий заклад діє і в нашому регіоні. ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» – організація, яка має сучасне обладнання, ефективну та унікальну лабораторну базу, висококваліфікованих спеціалістів, що здатні оперативно на найвищому професійному рівні втілювати у життя основні принципи збереження здоров’я громадян, протистояти інфекційним та неінфекційним соціально значущим захворюванням, поширювати знання з профілактики хвороб та популяризації засад здорового способу життя.

Установа має розгалужену систему відокремлених структурних підрозділів в регіонах Чернігівщини, що дає змогу охоплювати профілактичною та діагностичною роботою населення найвіддаленіших куточків Сіверського краю.

Для більш ефективного втілення у життя покладених на установу завдань є необхідність долучати до такої роботи нових фахівців, яким гарантується зручне робоче місце, достойна оплата праці, всебічна підтримка з боку колег та керівництва, а також умови для реалізації їхнього професійного потенціалу.

Ми будемо раді після попередньої співбесіди прийняти до нашого дружного великого колективу лікарів-епідеміологів, лікарів-гігієністів, помічників лікаря-епідеміолога, фельдшерів санітарних, лаборантів, а також спеціалістів з вищою немедичною освітою – біологів, біохіміків, фахівців з промоції здорового способу життя.

Зацікавилися нашою пропозицією?

Тоді звертайтеся за адресою: м. Чернігів, вулиця Любецька, 11-А.

Або телефонуйте до відділу кадрового забезпечення у будні за номером (0462) 774899.

Чекаємо на вас!

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024