Гаряча лінія +380950010340

Увага, є вакансії!

З 1 жовтня 2023 року введено в дію Закон України від 06.09.2022 №2573-IX “Про систему громадського здоров’я”. Цей документ розроблений з метою врегулювання механізмів створення ефективної системи громадського здоров’я в Україні, що сприятиме зміцненню здоров’я населення, запобіганню хворобам та збільшенню тривалості життя.

Згідно з цим документом, реалізація його основних положень покладена також і на обласні центри контролю та профілактики хвороб, що створені в усіх областях України.

Такий заклад діє і в нашому регіоні. ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» – організація, яка має сучасне обладнання, ефективну та унікальну лабораторну базу, висококваліфікованих спеціалістів, що здатні оперативно на найвищому професійному рівні втілювати у життя основні принципи збереження здоров’я громадян, протистояти інфекційним та неінфекційним соціально значущим захворюванням, поширювати знання з профілактики хвороб та популяризації засад здорового способу життя.

Установа має розгалужену систему відокремлених структурних підрозділів в регіонах Чернігівщини, що дає змогу охоплювати профілактичною та діагностичною роботою населення найвіддаленіших куточків Сіверського краю.

Для більш ефективного втілення у життя покладених на установу завдань є необхідність долучати до такої роботи нових фахівців, яким гарантується зручне робоче місце, достойна оплата праці, всебічна підтримка з боку колег та керівництва, а також умови для реалізації їхнього професійного потенціалу.

Ми будемо раді після попередньої співбесіди прийняти до нашого дружного великого колективу лікарів-епідеміологів, лікарів-гігієністів, помічників лікаря-епідеміолога, фельдшерів санітарних, лаборантів, а також спеціалістів з вищою немедичною освітою – біологів, біохіміків, фахівців з промоції здорового способу життя.

Зацікавилися нашою пропозицією?

Тоді звертайтеся за адресою: м. Чернігів, вулиця Любецька, 11-А.

Або телефонуйте до відділу кадрового забезпечення у будні за номером (0462) 774899.

Чекаємо на вас!

1 березня – День підвищення обізнаності про самоушкодження Самоушкоджувальна поведінка (cелфхарм, self-harm) – будь-яка поведінка, під час якої людина завдає собі шкоди, намагаючись в... 1 Березня 2024
У площині імунопрофілактики не має бути невирішених питань Саме так можна охарактеризувати основну мету низки тренінгів з назвою «Імунізація на практиці», що нинішнього року проходили у рам... 1 Березня 2024
До Всесвітнього дня імунітету Щорічно, починаючи з 2002 року, 1 березня світова спільнота відзначає День імунітету. Саме слово «імунітет» походить від латинсько... 1 Березня 2024