Гаряча лінія +380950010340

Ваші очі подякують вам

Очі мають найбільше навантаження в порівнянні з іншими органами чуття.

Важко знайти людину, яка не була б прикута до свого гаджета. Щохвилини ми дивимось новини й аналітику, аби тримати себе в курсі поточного стану в країні.

Водночас гаджети – це пристрої, які забирають купу вільного часу та здоров’я. А найбільше страждають наші очі.

Щоб уникнути цифрового напруження зору під час використання електронних пристроїв, слід дотримуватись певних правил.
• Кожні 20 хвилин дивіться вдалину упродовж 20 секунд. Для цього встановіть таймер із нагадуваннями.
• Почергово читайте електронні та друковані книги.
• Зробіть у книжках закладки з певною періодичністю для того, щоби вони нагадували, що час зробити перерву й подивитися у вікно. В електронній книзі для цього можна скористатися функцією «закладки».
• Уникайте використання пристроїв на вулиці та в яскраво освітлених місцях. Відблиски на екрані можуть спричиняти додаткову напругу для очей.
• Налаштуйте на комфортний рівень параметри яскравості та контрастності екрану пристрою.
• Утримуйте правильну поставу, адже неправильне положення тіла може спричиняти напругу м’язів та головний біль, пов’язаний із напругою очей.
• Під час користування пристрій необхідно тримати на певній відстані від очей, оптимально, якщо це буде від 45 до 60 см.
• Не забувайте кліпати очима під час використання пристрою.

Після занять із застосуванням електронних пристроїв (особливо тривалих) вкрай необхідно проводити гімнастичні вправи для очей.

1 березня – День підвищення обізнаності про самоушкодження Самоушкоджувальна поведінка (cелфхарм, self-harm) – будь-яка поведінка, під час якої людина завдає собі шкоди, намагаючись в... 1 Березня 2024
У площині імунопрофілактики не має бути невирішених питань Саме так можна охарактеризувати основну мету низки тренінгів з назвою «Імунізація на практиці», що нинішнього року проходили у рам... 1 Березня 2024
До Всесвітнього дня імунітету Щорічно, починаючи з 2002 року, 1 березня світова спільнота відзначає День імунітету. Саме слово «імунітет» походить від латинсько... 1 Березня 2024