Гаряча лінія +380950010340

Відбувся тренінг для тренерів з управління надзвичайними ситуаціями у сфері громадського здоров’я

Завідувач відділу моніторингу та реагування на небезпеки ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України» Сергій Панкеєв та керівник Прилуцького МРВ Віталій Христюк взяли участь у тренінгу «Базовий курс з управління надзвичайними ситуаціями в сфері громадського здоров’я», що 15-19 квітня пройшов у Львові.

Захід організований Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України і Міжнародним навчальним та освітнім центром охорони здоров’я (I-TECH, Університет Вашингтон) за підтримки Центру контролю захворюваності США.

Мета курсу – формування компетенції та впевненості тренерів ефективно викладати курс з управління надзвичайними ситуаціями у сфері громадського здоров’я. Ключовим завданням навчання було підвищення навичок і знань, формування компетенцій тренерів з питань реагування на загрози, а також застосування у викладанні курсу реагування на ХБРЯ загрози основних принципів навчання дорослих, використання інтерактивних методів навчання, методики зворотного викладання, надання та отримання конструктивного відгуку в процесі фасилітації і навчання.

Участь у тренінгу взяли фахівці з 10 областей України, які були відібрані за результатами ефективності роботи на попередніх тренінгах.

Навчання фахівців має стати запорукою подальшого успішного формування компетенції та впевненості тренерів ефективно викладати курс з управління надзвичайними ситуаціями у сфері громадського здоров’я.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024