Гаряча лінія +380950010340

Відкритість, прозорість, зручність

На базі ДУ «Чернігівський обласний центр контрою та профілактики хвороб МОЗ України» запрацював сучасний чат-бот в Telegram!

Це інформаційна система, за допомогою якої будь-хто може дізнатися про те, яка нині захворюваність на інфекційні та неінфекційні недуги, як покращити своє здоров’я, які послуги надає Обласний центр контролю та профілактики хвороб, де і яким чином можна отримати щеплення громадянам.

І це не все, адже, згідно з концепцією, за якою працює система громадського здоров’я України та покладених обов’язків на нашу структуру, ми будемо інформувати жителів Чернігівщини про те, за допомогою чого можна запобігти погіршенню перебігу хронічних захворювань. А ще ми викладатимемо новини, що інформуватимуть про нашу повсякденну роботу.

Відтак Обласний центр контролю та профілактики хвороб постійно та оперативно викладає актуальну інформацію щодо тем, які можуть зацікавити жителів Чернігівщини в аспектах попередження захворюваності на своїх ресурсах – на офіційному сайті ( https://cnobldses.gov.ua) та у сторінці у мережі фейсбук (https://www.facebook.com/cnoblses).

Тобто, тепер до них приєднався і чат-бот, який ви можете знайти за посиланням (https://t.me/ockph_bot). До речі, незабаром до боту будуть додані також інші актуальні розділи згідно з побажаннями користувачів.

А от нині він містить такі розділи, як «Моніторинг гамма-випромінювання», «Тренінг для медпрацівників», «Імунізація на практиці», «Пункти вакцинації проти COVID-19», «Командно-польові навчання», «Запиленість повітря».

Тож чат-бот ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» буде завжди корисним як пересічним громадянам та журналістам, що висвітлюють теми і проблеми громадського здоров’я, так і медичним працівникам.

Отже, переходьте за посиланням, знайомтеся з інформацією та робіть належні висновки.

Пам’ятайте – ми працюємо для вас!

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024