Гаряча лінія +380950010340

Виконання заходів з інфекційного контролю перевірено в медзакладах Городні

Продовжуються моніторингові поїздки до медичних закладів Чернігівської області щодо перевірок індикаторів якості медичної допомоги, раціонального застосування антибактеріальних препаратів, виконання заходів з інфекційного контролю за туберкульозом та впровадження програми покращення гігієни рук.

Минулого тижня працівники відділу інфекційного контролю ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», зокрема завідувач ВІК Анатолій Валовенко та помічник лікаря-епідеміолога Олена Клименко, разом з лікарем із загальної гігієни Городнянського відділення Чернігівського міськрайонного відділу Оксаною Мельник здійснили моніторинг КНП «Городнянська міська лікарня» та «Городнянський ЦПМСД» ГМР.

Проведений моніторинг індикаторів якості медичної допомоги щодо раціонального застосування антибактеріальних препаратів (АБМ) на виконання наказу МОЗ №1513 Стандарт медичної допомоги «Раціональне застосування антибактеріальних і антифунгальних препаратів з лікувальною та профілактичною метою».

Також перевірено стан виконання заходів з інфекційного контролю за туберкульозом на виконання наказу МОЗ № 287 «Про затвердження Стандарту інфекційного контролю для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на туберкульоз».

Слід відзначити позитивні напрацювання в організації роботи з профілактики інфекцій та інфекційного контролю в КНП «Городнянська МЛ», яку провела помічник лікаря-епідеміолога Юлія Павлович.

Крім того, здійснений моніторинг впровадження програми покращення гігієни рук на виконання Інструкції з впровадження покращення гігієни рук в закладах охорони здоров’я та установах/закладах надання соціальних послуг/соціального захисту населення згідно з наказом МОЗ №1614. Проведене анкетування з гігієни рук.

За результатами моніторингу зроблені висновки та надані рекомендації керівництву закладів.

 

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024