Гаряча лінія +380950010340

«День відкритих дверей» – перспектива на майбутнє

Генеральний директор ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр Чепурний взяв участь у «Дні відкритих дверей», який 26 березня пройшов у КНП «Чернігівська обласна лікарня».

Мета заходу – залучення до роботи у системі охорони здоров’я Чернігівщини молодих спеціалістів з медичною освітою, мотивація здобувачів освіти до продовження навчання, набуття ними професійних навичок та зміцнення медичної галузі Чернігівщини.

Участь у «Дні відкритих дверей» взяли представники навчальних закладів Чернігова, випускники яких отримуватимуть таку освіту, що дозволить їм у подальшому працювати не тільки на суто медичних посадах, а й у сфері громадського здоров’я. Це викладачі та студенти Національного університету «Чернігівська політехніка», Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, КЗ «Чернігівський базовий медичний коледж».

Відтак генеральний директор Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб не міг не взяти участь у зустрічі, адже вона обумовлена тим, що установа потребує залучення для виконання покладених на неї завдань молодих спеціалістів, причому не тільки з медичною освітою, а й тих, хто бажає і хоче працювати у сферах профілактики захворювань, лабораторній діагностиці, промоції здорового способу життя. Через це керівництво Центру проводить роботу у цьому важливому напрямку, використовуючи будь-яку можливість.

Зокрема, 27 лютого у Чернігові підписано Меморандум про співпрацю між ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Комунальним закладом «Чернігівський базовий медичний коледж». (Докладніше – за посиланням: https://cnobldses.gov.ua/trystoronnia-uhoda-zarady-rozvytku-systemy-hromadskoho-zdorov-ia/).

Передбачається, що реалізація такої тристоронньої угоди суттєво покращить кадровий потенціал установи і врешті-решт позитивно вплине на розвиток сфери громадського здоров’я Чернігівщини, зокрема, та України загалом.

На цьому під час свого звернення до учасників заходу наголосив Олександр Чепурний:

«Ми є санітарно-профілактичним закладом державної власності Міністерства охорони здоров’я. Я особисто закликаю вас до роботи у сфері громадського здоров’я. Вона зараз інтенсивно розвивається і потрібна як громадам регіону, так і нашій країні в цілому. Основне наше завдання – епідеміологічний нагляд за інфекційними і неінфекційними хворобами. У нашому складі є потужні лабораторії, які дають можливість оцінити ризики для життя і здоров’я громадян та для навколишнього середовища. Ми все це робимо на високому професійному рівні. Ми маємо відокремлені структурні підрозділи у кожному районі, це дуже зручно для тих, хто зможе працювати біля своєї домівки. Ми пропонуємо роботу у хорошому колективі, з дружньою атмосферою і достойною заробітною платою. А також ви матимете можливість реального професійного зростання у напрямку громадського здоров’я. Готові приймати на роботу вже сьогодні, вакантні місця є, запит є, готові вас навчати, передавати наш досвід. Отже, закликаю вас зверну увагу саме на такий вид діяльності. А двері нашого закладу завжди для вас відкриті».

Виступу Олександра Чепурного передувала демонстрація презентаційного ролика, в якому йшлося про потужності установи, її місце у важливій роботі з попередження хвороб і сучасній лабораторній діагностиці, про умови роботи спеціалістів.

Інші учасники «Дня відкритих дверей» розповіли про своє бачення зміцнення вітчизняної системи охорони здоров’я у площині залучення нових кадрів.

Таким чином, участь у цьому заході представників Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб свідчить про його відкритість та прозорість, а також про готовність відповідати вимогам сьогодення.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024