Гаряча лінія +380950010340

Про роз’яснення вимог Наказу Міністерства охорони здоров’я України №287 йшлося 18 листопада під час онлайн-навчання у ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України».

Цим наказом затверджено Стандарт інфекційного контролю для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на туберкульоз. Документ разом з Наказом МОЗ №1614 від 03.08.2022р. «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я та установах надання соціальних послуг» регулюють як порядок здійснення епідеміологічного нагляду та ведення обліку інфекційних хвороб, пов’язаних з наданням медичної допомоги, так і порядок контролю за туберкульозом у медичних закладах.
Враховуючи необхідність залучення спеціалістів ДУ «Чернігівський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» до участі у контролюванні дотримання вимог відповідних наказів, виникла необхідність роз’яснення прав та обов’язків співробітникам відокремлених підрозділів Центру щодо своєчасного та ефективного контролю відповідних установ охорони здоров’я Чернігівщини.
Онлайн-навчання провів завідувач відділу інфекційного контролю закладу Анатолій ВАЛОВЕНКО. У рамках заходу він роз’яснив основні аспекти та специфіку роботи під час моніторингових візитів, шляхи вирішення проблем, які можуть при цьому виникнути, а також наголосив на необхідності суворого дотримання законодавчих урядових ініціатив, наказів профільного міністерства та розпоряджень і доручень генерального директора Центру контролю та профілактики хвороб. Також Анатолій ВАЛОВЕНКО відповів на запитання учасників онлайн-навчання.
Цей захід розпочав низку дистанційних семінарів для співробітників відокремлених підрозділів Центру, які проходитимуть протягом листопада. Вони стосуватимуться роз’ясненню інших аспектів та вимог Наказу №1614.

Про основи інфекційного контролю – медикам Тривають візити спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» до лікарняних закладів ... 5 Травня 2023
З 2024 РОКУ БУДУТЬ ЧИННИМИ МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ З ІНФЕКЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я Постанова Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 року № 376 передбачає зміни до Переліку забезпечення належного рівня надан... 3 Травня 2023
На часі – інфекційний контроль Тривають візити фахівців ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» до лікарняних закладів Черн... 27 Квітня 2023