Гаряча лінія +380950010340

З майбутніми медиками – про вакцинацію

Поширення знань про необхідність вакцинації, як найдієвішого метода протистояння інфекційним захворюванням, неможливе без залучення до них тих, хто у майбутньому бажає присвятити своє життя медицині.

Враховуючи, що нині в Україні проходить Всесвітній тиждень імунізації, ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» використовує будь-яку можливість задля популяризації інформації про ефективність вакцинації. Причому, частіше за все установа сама виступає ініціатором такої роботи, адже у закладі розуміють – лише сучасні методи профілактики здатні убезпечити людей від низки хвороб, які можуть значно погіршити стан здоров’я громадян.

24 квітня фахівці відділу імунопрофілактики – його завідувач Олександр Бубирь та помічник лікаря-епідеміолога Владислав Бугаєв побували у КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж». Серед майбутніх медиків поширено інформацію про інфекційні хвороби, ситуацію про нинішню захворюваність на Чернігівщині, вимоги до зберігання та розподілу вакцин. Також студентам закладу розказано про роботу Центру та його завдання на шляху профілактики соціально значущих хвороб.

А ще серед молоді поширено друковані наочні матеріали стосовно Всесвітнього тижня імунізації та запрошено їх до участі у роботі «Містечок здоров’я», які працюватимуть як в обласному центрі, так і у громадах Чернігівщини до кінця квітня.

Додамо: ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» разом із Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка підписали тристоронню Угоду (Меморандум) про співпрацю у напрямі розбудови стійкої системи громадського здоров’я України. (https://cnobldses.gov.ua/trystoronnia-uhoda-zarady-rozvytku-systemy-hromadskoho-zdorov-ia/)

І вже після спілкування зі спеціалістами Обласного центру контролю та профілактики хвороб, студенти коледжу поширили наочні друковані матеріали серед жителів Чернігова, які перебували у місцях масових прогулянок та паркових зонах міста.

Наш сайт змінює адресу! Шановні читачі! З 1 травня 2024 року офіційний сайт Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб змінює свою ел... 1 Травня 2024
«Містечко здоров’я» розгорнулося у Новоселівці Триває Всесвітній тиждень імунізації, активна роль у проведенні якого бере ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілакти... 30 Квітня 2024
Профілактика поліомієліту – єдиний спосіб захиститися від хвороби Поліомієліт – високозаразне вірусне захворювання, що може викликати невиліковний параліч і призвести до смерті. Захворювання сприч... 30 Квітня 2024